Çukur Sansürsüz İzle

4N1K  İlk Aşk 2.Bölüm Sansürsüz İzle

4N1K  İlk Aşk 2.Bölüm Sansürsüz İzle

4N1K  İlk Aşk 2.Bölüm Sansürsüz İzle

4N 1K  İlk Aşk 2.Bölüm Sansürsüz İzle

4N1K  İlk Aşk 2.Bölüm Sansürsüz Tek Part İzle, 4N1K  İlk Aşk 2.Bölüm Sansürsüz Full HD İzle, Sansürsüz 4N1K  İlk Aşk 2.Bölüm İzle, 4N1K  İlk Aşk 2.Bölüm İzle

4N 1K  İlk Aşk 2.Bölüm Fragman İzle

4N1K  İlk Aşk Dizisi yeni bir gençlik dizisi olarak karşımıza çıktı. İlk bölümünde beklenen izleyici kitlesine ulaştı. Bu diziye benzer sinema filmleri de yapıldı. Fakat dizi uzun soluklu bir olay olduğu için izleyicinin daha çok ilgisini çekiyor. 4N1K İlk Aşk dizisinde çocukluktan beri hiç ayrılmayan dört erkek ve bir kız vardır. Bu arkadaşlar birbirleri için yapmadıkları yoktur.

4N 1K  İlk Aşk 2.Bölüm Sansürsüz İzle

4N1K İlk Aşk dizisinin ilk bölümünde dizi kahramanlarının özelliklerini ve aile yapılarını tanımaya başladık. Dizi kahramanlarının aile yapıları çok karmaşık bir halde olduğunu gördük. Önce dizide ki 5 kafadarı tanıyalım. Yaprak okul devamsızlığı ile sorunu olan asi bir kız hava atan ve çok kuğu takılan tiplerden hiç hoşlanmayan bir kız. Ali, Arkadaşların en asisi onlar için başını her zaman belaya sokan gamzeli bir çocuk. Oğuz, Hayatı 3P ( Pizza, pijama, ve pislik) üzerine kurulu çok dağınık bir genç. Gökhan, Bir insanın sevgilisini en fazla ne kadar kıskanır sorusuna en iyi cevap olabilir. Sinan, sevgilisi olmayan fakat her güzel kıza da teklif etmekten geri durmayan ve romantizmin bütün formüllerini bünyesinde barındıran bir genç.

4N 1K  İlk Aşk 2.Bölüm Sansürsüz İzle

4N1K İlk Aşk 2.Bölümde Neler Olacak?

Ali; Yaprak’a aşkını itiraf edebilecek mi? Yaprak İle Barış arasında yeni bir aşk mı doğuyor? Barış ile Ali’nin kapışmasından ne gibi sonuçlar çıkacak?

4N1K İlk Aşk 2.Bölüm fragmanlarını izlediğimizde, Yaprak ile Barış arasında bir yakınlaşma görünüyor. barış, Yaprak’ı elde etmek için olmadık şeyler yapıyor en sonunda başı belaya giriyor. Oğuz’un annesi ile müdürün arası açılıyor. Yaprak yaptığı hata sonucu okuldan atılma ile baş başa kalıyor. Ali’nin babası Ali’yi okuldan almaya karar veriyor. Ali’nin annesi buna engel olmaya çalışıyor.

4N1K İlk Aşk 2.Bölümü Cuma Akşamı saat 20:00’de FOX TV’de izleyebilirsiniz

4N1K  İlk Aşk 2.Bölüm Sansürsüz İzle

4N1K İlk Aşk 1.Bölümde Neler Oldu?

4N1K İlk Aşk dizisi okula devam sorunu olan Yaprak’ın geç uyanması ile başlıyor. Yaprak okula geç kalırsa devamsızlıktan kalma tehlikesi var. Arkadaşları çabuk gelmesini söylüyorlar ve yaprak yola çıkıyor. Yaprak’ı aksilikler bırakmıyor, taksiler durmuyor, otostop yapmak istiyor fakat o da olmuyor. Bu arada Yaprak, Barış ile karşılaşıyor. Barış lüks bir motor ile Yaprak’ın önünde duruyor. Yaprak, Barışa onu okula getirmesi için teklifte bulunuyor. Barış biraz gıcıklık yaptıktan sonra Yaprak’ı Motora alıyor, karşıya geçmek için ise özel teknesini kullanıyor. Bu arada okulda ki dört kafadar, Yaprak’a zaman kazandırmak için olmadık şeyler yapıyorlar. Bu arada çok ilginç bilgilerde öğreniyorlar. En sonunda Ali, yangın alarmına basıyor bu suçtan disipline gidiyor. Fakat rehber öğretmen güvenlik kamerası görüntülerini sildiği için Ali ceza almaktan kurtuluyor.

4N1K  İlk Aşk 2.Bölüm Sansürsüz İzle

4N1K İlk Aşk dizisinde, Barış, Yaprak’ın arkadaşları ile kötü bir tanışma faslı yaşıyor. Ali okul basketbol takımı kaptanı olduğu için Barış’a iş buyuruyor. Takım koçu Ali’yi kaptanlıktan alıp, yerine Barış’ı takım kaptanı yapıyor. Böylelikle  Ali ile Barış arasında çekişme başlıyor.

4N1K  İlk Aşk 2.Bölüm Sansürsüz İzle

4N1K İlk Aşk dizisinde, Sinan, müdürün odasında saklanırken müdürün telefon konuşmasına şahit oluyor. Müdür bir kadın ile konuşuyor ve kadına rumuzu ile hitap ediyor. Sinan daha sonra arkadaşları ile sohbet ederken bu rumuzun Oğuz’un annesinin rumuzu olduğunu öğreniyor. Bu arada rehber öğretmenin Ali’nin annesi olduğunu öğreniyoruz. Barış, Yaprak’ın düşürdüğü kolyeyi vermek için bazı şartlar öne sürüyor. Bu olayların hepsi belli bir heyecan ve komiklik içinde geçiyor.

4N1k İlk Aşk 1.Bölümden Önemli Sahneler

 

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?