Çukur Sansürsüz İzle

4N1K İlk Aşk 3.Bölüm Sansürsüz İzle

4N1K İlk Aşk 3.Bölüm Sansürsüz İzle

4N1K İlk Aşk 3.Bölüm Sansürsüz İzle

4N1K İlk Aşk 3.Bölüm Sansürsüz İzle

Sansürsüz 4N1K İlk Aşk 3.Bölüm İzle, 4N1K İlk Aşk 3.Bölüm İzle, 4N1K İlk Aşk 3.Bölüm Sansürsüz Tek Part İzle

4N1K İlk Aşk 3.Bölüm Sansürsüz İzle

4N1K İlk Aşk 3.Bölümde Neler Olacak?

4N1K İlk Aşk 3.Bölümde Yaprak karakolda, Barışı kurtaracak kanıtı verecek mi? Yaprak, bu kanıtı verirse ailesi ve arkadaşlarını tepkisi ne olacak? Ali bu kanıtlardan sonra babası ile gitmeye karar verecek mi? Ali’nin babası Ali’yi gitmeye ikna edebilecek mi? Ali’nin annesi nasıl bir mücadele verecek? Ali’nin annesi gerçeği Ali’ye söyleyebilecek mi? Sinan müdürün kızı Merve ile arasını düzeltebilecek mi? Müdür ile Melike Hanım yeniden konuşmaya başlayacak mı? Bu ve benzeri sorularımıza cevabı 20 Temmuz Cuma akşamı saat 20:00’de FOX TV’de 4N1K İlk Aşk 3.Bölümde cevap bulabiliriz.

4N1K İlk Aşk 3.Bölüm Fragman İzle

4N1K İlk Aşk 2.Bölümde Neler Oldu?

4N1K İlk Aşk 2.Bölümde, Ali ile Barış gitar çalma konusunda kapıştılar.  Bayağı güzel bir gitar çalma seansı yaşadılar. Sinan Müdür ile Oğuz’un annesi Melike Hanımı konuşurken yakaladı. Sinan Okul müdüründen, Melike hanımdan ayrılmasını istedi bu ayrılığı da Melike Hanımın kafesinde yapmasını istedi. Okul müdürü kafeye okul aile birliği üyesi başka bir kadın veli ile geldi. Sinan, müdüre söyleyeceklerini mesaj çekti . Okul müdürü Sinan’ın yazdıklarını söyledi kadın müdürün üstüne su döküp oradan ayrıldı. Bu arada Okul Müdürü Melike Hanım ile görüşmek istedi. Melike Hanım, Okul Müdürüne bir tokat atarak ayrıldılar.

4N1K İlk Aşk 2.Bölüm Yaprak Gözlerini Barış’la Açtı..

4N1K İlk Aşk 2.Bölümde, Gökhan sevgilisi Merve için ateş içinde Hayat gibisin yazdı. Komşu kadın ateşe su dökünce at gibisin kaldı, ve Merve bunu görünce Gökhan’a çok kızdı. Gökhan, Merve’nin peşinden gitti sahil kenarında en sonunda onu ikna etmeyi başardı. Sinan’ın çıktığı kız okul müdürünün kızı çıktı. Sinan, okul müdürüne yaptıklarından dolayı çok hayıflandı.

4N1K İlk Aşk 2.Bölüm Konser Var!

4N1K İlk Aşk 2.Bölümde, Ali Yaprak’a aşık olduğunu itiraf etmek için ‘’İlk Aşk’’  isimli bir şarkı yazmaya başladı. Bu arada Ali’nin babası geldi, annesinin aynı okulda çalıştığını öğrenince, Ali’yi okuldan almak istedi. Ali babasının yanından ayrıldı sığınacak bir yer olmadığından rehber öğretmeninin yani bilmediği annesinin evine gitti. Annesi, Ali’yi görünce çok şaşırdı. Onunla dertleşerek hoşça vakit geçirdiler. Ali ile rehber öğretmen (Annesi) sabah kahvaltı yaparken, Ali’nin babası geldi. Ali’nin babası Ali’yi almak istedi. Rehber öğretmen buna izin vermeyeceğini, Ali istemediği sürece onu kimsenin oradan götüremeyeceğini söyledi.

4N1K İlk Aşk 2.Bölüm Yaprak’ın Zor Anları.

4N1K İlk Aşk 2.Bölümde, Barış gece gizlice Yaprak’ın odasına girdi. Barış Yaprak’a getirdiği çiçekleri kavanoza koydu, bu arada biraz dinleneyim derken uyuya kaldı. Bu arada hırsız Barış’ın motorunu çaldı. Hırsız bu motor ile bir kuyumcu soydu, ayrıca bir adama çarparak yaralanmasına neden oldu. Yaprak sabah uyandığında Barış’ı odasında uyurken görünce şok geçirdi. Bu arada Yaprak’ın annesi odadan bir şey almaya gelince Barış sandığa saklandı. Yaprak’ın annesi odadan çıktıktan sonra, Barış’ın evden çıkması için plan yaptılar fakat plan tam tutmadı. Yaprak’ın babası Barış’ı yakaladı. Barış, Yaprak’ın yeni erkek arkadaşı olduğunu söyledi. Sabah odada gizlenirken öğrendiği bilgilerle, Yaprak’ın babası ile çok samimi oldu.

4N1K İlk Aşk 2.Bölüm Yaprak, Barış İle Birlikte Olduğunu Söyleyecek mi?

4N1K İlk Aşk 2.Bölümde, Barış ile Yaprak okula geldiğinde, polis gelip Barış’ı tutukladı. Barış geceyi Yaprak’ın orada geçirdiğini söylemedi. Bu arada Yaprak gece bilgisayarı açık unuttuğundan ona kızan kız arkadaşı gece boyu Yaprak’ı kayıt etmiş. Bu kız bu kayıt ile Yaprak’a şantaj yaparak, Yaprak’a olmadık şeyler yaptırdı. Yaprak olayı çözünce kızdan video kaydını alarak polis karakoluna gitti. Karakolda tanıdığı polis Yaprak’ın anne ve babasını çağırdı. Karakol sahnesinde İlk Aşk 2.bölüm sona erdi.

4N1K İlk Aşk 2.Bölüm Yaprak’ın Ailesi Barış’ı Çok Sevdi.

4N1K İlk Aşk 2.Bölüm Gökhan’ın Aşk Acısı Nasıl mı Olur?

4N1K İlk Aşk 2.Bölüm ”Sen Gibi”

4N1K İlk Aşk 2.Bölüm Yaprak Doğru Tahminde Bulundu mu?

4N1K İlk Aşk 2.Bölüm Barış’tan Yaprak’a büyük Jest!

4N1K İlk Aşk 2.Bölüm Bade ve Yaprak Arasında Gerginlik Var..

4N1K İlk Aşk 2.Bölüm Gökhan Terk Edildiğinde Nasıl Bir Hal Aldı?

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?