Çukur Sansürsüz İzle

4N1K İlk Aşk 4.Bölüm Sansürsüz İzle

4N1K İlk Aşk 4.Bölüm Sansürsüz İzle

 

4N1K İlk Aşk 4.Bölüm Sansürsüz İzle

4N1K İlk Aşk 4.Bölüm Sansürsüz İzle

Sansürsüz 4N1K İlk Aşk 4.Bölüm İzle, 4N1K İlk Aşk 4.Bölüm Tek Part İzle, 4N1K İlk Aşk 4.Bölüm Full HD İzle

4N1K İlk Aşk 4.Bölüm Sansürsüz İzle

4N1K İlk Aşk 4.Bölümde Neler Olacak?

4N1K İlk Aşk 4.bölüm  fragmanını izlediğimiz de, Ali Mecburen Badegül İle sevgili olduğunu söylüyor. Sinan İle Melek, Melek’in babası olan okul müdürüne yakalanıyorlar.  Bunun sonucun da Melek babasından ceza alıyor. Sinan, Annesi ile bir yüzleşme yapıyor ve müdür ile olan ilişkisi hakkında sitem ediyor. Ali’nin gerçek annesi ile üvey annesi arasında gerginlikler yaşanıyor. Yaprak, Barış ile biraz daha yakınlaşıyor, bu durumdan dolayı Ali Londra’ya dönmeye karar veriyor. 4N1K İlk Aşk 4.bölüm fragmanı yayınlandı. 4N1K İlk Aşk 4.bölüm fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz.

4N1K İlk Aşk 4.Bölüm Sansürsüz İzle

4N1K İlk Aşk 4.bölümde; şu sorulara yanıt arayacağız. Ali, Londra’ya dönecek mi? Yoksa Ali arkadaşları ile Türkiye’de mi kalacak? Ali’nin gerçek annesi ile babasının arası düzelecek mi? Barış ile Yaprak’ın yakınlaşması ne kadar ilerleyecek? Bu yakınlaşmaya arkadaşları ne tepki gösterecek? Sinan ile Melek arasında bir aşk mı başlıyor? Bu ve benzeri sorularımıza cevabı  4N1K İlk Aşk 4.bölümde izleyebilirsiniz. 4N1K İlk Aşk 4.bölümü 27 Temmuz Cuma günü FOX TV’de izleyebilirsiniz.

4N1K İlk Aşk 4.Bölüm Fragmanı İzle

4N1K İlk Aşk 3.Bölümde Neler Oldu?

4N1K İlk Aşk 3.bölümde, Yaprak doğruyu söyleyip Barışı kurtarmak istedi. Barış buna engel oldu ve hekim karşısına çıkmak için götürüldü. Yaprak, arkadaşlarına Barış’ın suçsuz olduğunu söyledi, ve onu içerden çıkarmaları gerektiğini belirtti. Ekip arkadaşları baştan çok isteksiz olsa da Yaprak’a yardım etmeye karar verdiler. Barış’a yardım için ondan şikayetçi olanlardan şikayetlerini geri almaları için çalışmalara başladılar.

4N1K İlk Aşk 4.Bölüm Sansürsüz İzle

4N1K İlk Aşk 3.bölümde, Yaprak’ın babası, Yaprak’a evden dışarı çıkmama cezası verdi. Yaprak, Oğuz’un yardımıyla anne ve babasını tatile yolladı. Fakat Yaprak’ın babası tatilde de kızını denetlemeyi bırakmadı. Bilmediği bir şey vardı, gençlerle uğraşılmayacağını. Çünkü gençler Yaprak’ın babasını aldatmanın yolunu bulmuşlardı.

4N1K İlk Aşk 4.Bölüm Sansürsüz İzle

4N1K İlk Aşk 3.bölümde, Yaprak ve arkadaşları, Barış’ı kurtarmak için yapmayacakları bir sürü işi yapmayı kabul ettiler ve yaptılar da. Yaprak Hastanede sürpriz  ile karşılaştı ve Barış’a sağlam bir tokat attı. Yaprak ve arkadaşları, Barışı kurtaracağız diye uğraşırken, Suçlu yakalandığı için Barış zaten dışardaymış ve Yaprak ve arkadaşlarına oyun oynamış.

4N1K İlk Aşk 4.Bölüm Sansürsüz İzle

4N1K İlk Aşk 3.bölümde,Bu arada okul müdürü Sinan’ın annesine evlenme teklifi edecekti. Okul müdürünün kızı babasının annesi ile barışacağını zannettiğinden dolayı babasının buluşmasında bir sürü sürpriz yaptı. Yaptığı sürprizler sonucu babasının, Sinan’ın annesinden ayrılmasını sağladı. Fizikçi eski eşine yeniden evlenme teklifi yaptı.

4N1K İlk Aşk 4.Bölüm Sansürsüz İzle

4N1K İlk Aşk 3.bölümde, Ali’nin anne ve babası bazı konular üzerinde anlaşmalara vardılar. Burada sürpriz olan ise Ali’nin anne diye bildiği kadının Londra’dan dönmesi oldu.

4N1K İlk Aşk 3.Bölüm Önemli Sahneler İzle

 4N1K İlk Aşk 3. Bölüm – Yaprak, her şeyin Barış’ın oynadığı bir oyun olduğunu öğreniyor!

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?