Çukur Sansürsüz İzle

Ailecek Şaşkınız Sansürsüz İzle

Ailecek şaşkınız sansürsüz izle

Ailecek Şaşkınız Sansürsüz İzle – Ailecek Şaşkınız Tek Parça İzle – Ailecek Şaşkınız Tek Parça Sansürsüz İzle

Ailecek şaşkınız sansürsüz izle

Ailecek Şaşkınız filmi 2018 yılına bomba gibi giriş yaptı.Gişe rekorları kıran film rakiplerine büyük fark attı. Ailecek Şaşkınız filmi son zamanların en iyi komedi ikilisi olan Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in bize bir hediyesidir diyebiliriz.

Son zamanların en iyi komedi ikilisini, yani Ahmet Kural ve Murat Cemcir’i “Kardeş Payı” dizisinde tanıdık diyebiliriz.Kardeş Payı dizisinde Seda Bakan ile mucit bir babanın 3 çocuğunu canlandırdılar. Metin(Murat Cemcir), Ali ( Ahmet Kural ) ve Feyza (Seda Bakan) isim bu 3 kardeş birbirine çok bağlıdır.Metin ve Ali su tesisatçılığı yaparken bir yandan da dünyayı güzelleştirmek için bir icat yapmaya çalışmaktadırlar. Kardeş Payı dizisinin her karakteri aklımızda yer etse bile Metin ve Ali’nin beraber oynadığı sahneler özellikle hafızalara kazınmıştır.

Metin ile Ali’nin En Komik Sahneleri – Kardeş Payı

Son zamanların en iyi komedi ikili daha sonra ise birçok başarılı film ve diziye imza attı.Düğün Dernek ise Ailecek Şaşkınız filminden önce rekorlara koşan diğer bir filmdi.Gelelim Ailecek Şaşkınız filminin bu kadar tutmasının bir diğer sebebine.Tabi ki filmin kurgusu ve konusu çok iyi ama film müziği de bir o kadar güzel.Boğaziçi A Capella korosuyla seslendirdikleri Yaradana Kurban insanın diline dolanıyor.İkili daha önce de Entarisi Dım Dım Yar ile yılının en iyi film müziği ödülünü almıştı. Bakalım bu dizi müziği ile de aynı başarıyı yakalayabilecekler mi ?

Ahmet Kural & Murat Cemcir – Yaradana Kurban (Ailecek Şaşkınız Film Müziği)

Ailecek şaşkınız sansürsüz izle

Filmin Yönetmeni: Selçuk Aydemir

Filmin Süresi: 1 saat 53 dakika

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yapım Yılı: 2018

Filmin Senaristi: Selçuk Aydemir

Filmin Oyuncu Kadrosu: Ahmet Kural, Murat Cemcir, Saadet Işıl Aksoy, Cengiz Bozkurt, Günay Karacaoğlu, Çağlar Ertuğrul, Mustafa Alabora, Bihter Dinçel

Ailecek şaşkınız sansürsüz izle

Yerli filmlerin vazgeçilme komedi ikilisi Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in, oynadığı Ailecek Şaşkınız filmi Mart ayında vizyona girdi. Ailecek Şaşkınız filmi gösterime girmedi, sanki fırtına gibi esti. Ailecek Şaşkınız dizisi izlenme oranı ile çok kısa sürede inanılmaz rakamlara ulaştı. Ailecek Şaşkınız filminin senaristi ve  yönetmeni Selçuk Aydemir ve TR 4033 Productions yapımcılığında ki Ailecek Şaşkınız filmi vizyona girdiği Mart ayının en iyi açılış yapan filmi oldu. Ailecek Şaşkınız filmi gülmek isteyenlerin gerçekten izlemesi gereken bir film. Ailecek Şaşkınız filmini izlediğinize pişman olmayacaksınız. Ailecek Şaşkınız filmini izlerken gülme krizine girmemek için dikkatli olmak gerekir.

Ailecek Şaşkınız Sansürsüz İzle

Ferhat şımarık bir adamdır. Ferhat babasının şirketini yönetir.ferhat yaşına yakışmayan çocukça hareketler yapmaktadır. Ferhat’ın sağ kolu ise arkadaşı ve şirketin finans müdürü  Gökhan’dır. Ferhat ve Gökhan, şirket çalışanlarına kaba davranmaktadır. Şirket çalışanlarına yemek servisi için gittikleri bir restoran sahibi ile samimi olurlar. Ferhat restoran sahibinin kızına aşık olur. Restoran sahibinin kızı Elif okumuş özel eğitimler almış bir kızdır. Elif’ sert karekteri ve kıvrak zekası Ferhat’ı çok zorlar.

Ailecek Şaşkınız Sansürsüz İzle

Ailecek Şaşkınız Sansürsüz İzle

Ailecek Şaşkınız Sansürsüz İzle

Ailecek Şaşkınız Sansürsüz İzle

Ailecek Şaşkınız

Ailecek Şaşkınız

 

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?