Çukur Sansürsüz İzle

Ayla Sansürsüz İzle

Ayla Sansürsüz İzle

Ayla Sansürsüz İzle

Ayla Sansürsüz İzle

Sansürsüz Ayla İzle – Ayla Sansürsüz Tek Part İzle – Ayla Full HD İzle – Ayla Sansürsüz Full HD İzle – Sansürsüz Ayla Tek Part İzle – Sansürsüz Ayla Full HD İzle

Filmin Süresi: 124 Dakika

Filmin Türü: Dram – Savaş filmi

Filmin Yönetmeni: Can Ulkay

Filmin Oyuncuları: Çetin Tekindor -Taner Birsel – İsmail Hacıoğlu – Ali Atay

Ayla Filmi Fragman İzle

 

Ayla Filmi, 1950’li yıllarda Kore Savaşına katılan Türk birliğindeki bir astsubayın Koreli küçük bir kızı kurtarmasını konu ediniyor. Ayla Filmi Kore Türk yapımı bir film olarak karşımıza çıkıyor. Ayla Filminin konusu yaşanmış gerçek bir dramı konu alıyor. Bu yüzden film seyircisini sıkılmadan izlemesine neden oluyor. Ayla Filmi gerçek bir olayı anlatmasından dolayı diğer dramatik filmlerden çok farklı olarak karşımıza çıkıyor.

 

Ayla – Süleyman Astsubay’ın Fim Setini Ziyareti

Ayla filminin yönetmeni reklam filmlerinden tanıdığımız Can Ulkay bulunuyor. Ayla filminin senaryolaştırma işlemini yapan tecrübeli senarist Yiğit Güralp’i görüyoruz. Ayla filminin oyuncuları ise Çetin Tekindor, Taner Birsel, İsmail Hacıoğlu ve Ali Atay filmin başrol oyuncuları. Ayrıca Ayla filminin oyuncu kadrosunda, Duygu Yetiş, Büşra Develi, Erkan Petekkaya, Esra Dermancıoğlu, Damla Sönmez, Altan Erekli ve Sinem Öztürk Uslu gibi bir çok ünlü oyuncunun bir araya geldiği bir film olma özelliğine de sahip. Ayla filmi oyuncu kadrosu tecrübesini ortaya koymuş bu yüzden Ayla dramatik bir film olmasına rağmen akıcı bir film. Ayla filmini izlerken insan 1950’li yıllarda Kore’de yaşananlara odaklanıyor. Savaşların en büyük kaybedeninin çocuklar olduğunu görüyoruz. Yetim kalan çocuklar ve bunların yaşadıkları zorlukları düşünüyoruz. Ayla filminin kahraman kızı küçük Ayla en şanslı çocuklardan biri sayılır en azından ona sahip çıkan birileri olmuş.

Hayatı Film Olan Ayla, Rahatsızlanan Kore Gazisi Babasını Ziyaret Etti

Ayla filminin içeriğinden bahsedecek olursak Kore savaşına katılan astsubay Süleyman bir savaş meydanında küçük bir kız bulur. Astsubay Süleyman bu küçük kıza Ayla ismini verir. Bu küçük kızı birliğine götürür ve orada ona bakmaya başlar. Ayla Türk birliğinde herkes tarafından çok sevilmektedir. Fakat bir buçuk yıl kadar sonra Türk askerinin Kore’de işi biter ve ülkelerine dönmeleri gerekmektedir. Süleyman Astsubay; Ayla’yı da Türkiye’ye götürmek ister. Kore makamları buna izin vermez. Süleyman Astsubay, Ayla’yı Türkiye’ye götürmek için bütün makamları ve şartları zorlar. Fakat Ayla’yı Türkiye’ye götürmesinin imkansız olduğunu öğrenince, Ayla’yı orada ki iyi bir yetimhaneye bırakır. Süleyman Astsubay, Ayla’dan ayrılırken birbirlerine söz verirler. Ne kadar süre geçerse geçsin tekrar bir araya gelmek için söz verirler. Ayla filmini izleyerek bu sözü yerine getirebildiler mi? Göreceğiz.

Ayla’nın Gerçek Fotoğrafları

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?