Çukur Sansürsüz İzle

Bizim Köyün Şarkısı Sansürsüz İzle

Bizim köyün Şarkısı sansürsüz izle

Bizim Köyün Şarkısı Sansürsüz İzle

Bizim köyün Şarkısı sansürsüz izle

Sansürsüz Bizim Köyün Şarkısı İzle -Bizim Köyün Şarkısı İzle –

Bizim Köyün Şarkısı Tek Part Sansürsüz İzle -Bizim Köyün Şarkısı Tek Part İzle -Sansürsüz Bizim Köyün Şarkısı Tek Part İzle

Bizim Köyün Şarkısı Sansürsüz İzle

Filmin Süresi: 104 Dakika

Filmin Türü: Komedi, aile

Filmin Yönetmeni: Tuğçe Soysop

Filmin Oyuncuları: Tansel Öngel – Güneş Sayın – Berat Efe Parlar

Bizim Köyün Şarkısı Filmi,

Bizim Köyün Şarkısı Fragman İzle

Güldür Güldür ekibinin oynadığı bir film. Bizim Köyün Şarkısı filmi daha çok çocuklara yönelik bir film olmuş. Çocuk oyuncular ufak tefek eksikliklere rağmen çok iyi iş çıkartmışlar.  Bizim Köyün Şarkısı filmi, komedi ile dramı bir arada çok güzel işlemiş. Filmi izlerken hem gülebiliyorsunuz, hem de duygulanıp gözleriniz yaşarıyor. Bizim Köyün Şarkısı filmi, ailecek izlenebilecek bir film. Filmde argo hiç kullanılmamış. Çocuklara kötü örnek olacak hiçbir kelime yok desek yalan olmaz.

Bizim Köyün Şarkısı filminin yönetmen koltuğunda Tuğçe Soysop’u görüyoruz. Filmin başrol oyuncuları ise Tansel Öngel, Güneş Sayın ve Efe Parlar’ı görüyoruz. Bizim Köyün Şarkısı filmi, dram ile komediyi çok güzel harmanlayan güzel bir film olarak karşımıza çıkıyor.

Bizim Köyün Şarkısı Sansürsüz İzle

Bizim Köyün Şarkısı filminin konusuna gelecek olursak. Şarkıcı olmak isteyen küçük bir çocuğu konu almış. Çınar yapılacak olan şarkı yarışmasının gününü sabırsızlıkla beklemektedir. Fakat hiç umulmadık bir şey olur. Çınar’ın babası köye dönmeye karar verir. Çınar, babasını ikna etmek için çok uğraşır fakat köye dönmekten vaz geçiremez. Çınar ve kardeşi Zeynep mecburen köye dönmek zorunda kalırlar. Zeynep çok zeki bir çocuktur. İki kardeş köyde yeni hayata başlarlar. Köy hayatı onlara gerçek arkadaşlığı, samimiyetin ne olduğunu öğretir. Bu arada çınar hedefine ulaşacak mıdır? Bunu filmi izleyerek öğrenebiliriz ancak.

Bizim Köyün Şarkısı – Yine Yol Göründü Gurbete (Klip)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?