Çukur Sansürsüz İzle

Can Feda Sansürsüz İzle

Can Feda Sansürsüz İzle

Can Feda Sansürsüz İzle

Can Feda Sansürsüz İzle

Sansürsüz Can Feda İzle, Can Feda Tek part İzle, Can Feda Full HD İzle, Can Feda Sansürsüz Tek Part İzle

Can Feda Sansürsüz İzle

Filmin Süresi: 107 dakika

Filmin Yönetmeni: Çağatay Tosun

Filmin Oyuncuları: Kerem Bürsin, Burak Özçivit, Melike İpek Yalova

Filmin Türü: Aksiyon, Savaş filmi

Can Feda Fragman İzle

Can Feda filmi son zamanlarda Türk sinemasında görmeye alıştığımız savaş dizilerinin etkisi altında kalınarak çekilmiş bir filme benziyor. Can Feda filmi, içerik ve aksiyon bakımından Amerikan Savaş filmlerini fazla da aratmayacak cinsten bir film olarak karşımıza çıkıyor. Can Feda filminde kullanılan mühimmat ve çekilen alanlar bakımından çok büyük bir efor sarf edildiği görülüyor. Bu tür filmler çoğaldıkça kalitenin giderek artacağına emin olabilirsiniz.

Can Feda Sansürsüz İzle

Can Feda filminin oyuncu kadrosu da bu film izlenir denilecek cinsten. Kerem Bursin, ve Burak Özçivit yaptıkları aşk filmlerinden sonra böyle güzel bir yapıtta yer almaları çok güzel olmuş. Bu ikili son zamanlarda popüler olmalarından dolayı Can Feda filmi daha ilgi çekici hale gelmiş.

Can Feda Sansürsüz İzle

Can Feda filminin konusuna gelecek olursak. Dünyanın tehlikeli bir bölgesinde iç savaş sürmektedir. Türk ordusu bu bölgede hiçbir başka ülkenin desteği olmadan operasyon yapar. Bu operasyonlarda küçük timler kullanılmaktadır. Yüzbaşı Alparslan ve altı kişilik ekibine, pilot yüzbaşı Onur’da katılır. Bu ekip yaptıkları operasyonlar sonucunda Türk ordusuna kurlan büyük tuzağı ortaya çıkarırlar. Bu tuzağı bozmak için girişimde bulunurlar. Esas iş tuzağı bozarken sivillre zarar vermemektir, ekibimiz vicdanlı davranıp bunu başarabilecekler midir?

Can Feda Sansürsüz İzle

Can Feda filminin yönetmen koltuğunda Çağatay Tosun’u görüyoruz. Çağatay Tosun Can Feda Filmi ile güzel bir savaş  ve aksiyon filmi ortaya çıkarmış. Can Feda filminin başrol oyuncuları ise, Kerem Bürsin, Burak Özçivit ve Melike İpek Yalova gibi son zamanlar da çok iyi işler çıkaran oyuncular bulunmaktadır.

Can Feda Filmi Müziği

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?