Çukur Sansürsüz İzle

Çukur 23.Bölüm Fragmanları

ÇUKUR dizisi son zamanların en iyi Türk dizileri arasında yer alıyor. Hatta bazı kesimlerce son dönemin en iyi Türk dizisi. Biz turkdizifilm.com ailesi olarak da böyle düşünüyoruz. Hadi biz yanılıyoruz diyelim reytingler yalan söylemez. ÇUKUR dizisi yayına girdiği ilk günden itibaren reyting sıralamasında en kötü 2.sıraya düştü. Genelde gününü birincilikle haftayı da ilk 3 de kapattı. ÇUKUR dizisi gerek konusuyla, gerekse oyuncu kadrosuyla bu başarıyı hak ediyor.

ÇUKUR dizisinin her bölümü film tadında geçiyor. Aksiyonu bu kadar uzun süreli devam ettiren dizi hatırlamıyorum ben. Genelde, bir dizide, bir olayın olacağını neredeyse 2-3 bölüm önceden tahmin edebilirsiniz. ÇUKUR dizisinde ise işler o kadar hızlı ilerliyor ki aynı bölüm içindeki olayları takip edemiyoruz. Tabi sadece aksiyonun sahneleriyle de bitmiyor bir bölüm. ÇUKUR dizisinin herhangi bir bölümünü izlediğinizde, size yetecek kadar dram ve romantizm de barındırıyor. İlk bölümünden itibaren diziyi izlemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Pazartesi gününün en çok izlenen diğer dizisi olan “SÖZ” dizisi incelemelerine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Emrah zaten Baykal’ın Yamaç’ın ve Vartolu’nun elinde olmadığını biliyor, Celasun buluştuğunda ona bu bilgiyi vermişti. Emrah’ın bir şekilde Yamaç ve diğerlerini kurtaran kişi olduğu ortada.Bize göre ilerde Emrah da Yamaç ve İdris’in yanında yer alacak tüm öğrendikten sonra. Ölen Hale de yine İdris’in bilmediği bir çocuğu çakacak.

Selim’in hain olduğu gerçeğini Vartolu saklasa bile Beyefendi bunu bir şekilde Yamaç’a duyuracaktır.(22.bölümde olmasa bile 3-4 bölüm içinde mutlaka Yamaç, Selim’in hain olduğunu öğrenecektir.)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?