Çukur Sansürsüz İzle

Çukur 25.Bölümde Neler Olacak ?

Çukur 24.bölümde Çukur‘da kötü haber tez duyulmuştu. Medet Sultan Ana’yı yanlışlıkla vurdu. Bunun üzerine Çukur ayaklandı. İdris Baba Çukur 24.bölümün ilk sahnesinde Celasun’a git Medet’i getir dedi. Celasun Vartolu’ya gidip Medet’i almaya geldiğini söylemesi üzerine Vartolu’nun sert tepkisiyle karşlaştı.Celasun İdris Baba’nın emri verdiğini söylese de Vartolu geri adım atmayınca çaresiz kaldı. Vartolu kesin bir dille çıkıp gitmezse vuracağını söylemesi üzerine Celasun Çukur‘a geri döndü.

Vartolu kesin kararlıydı.Medet’i vermeyecekti ortalık sakinleşene kadar.Medet ikna etmeye çalışsa da başaramadı ilk başta.Kovalamaca başladı. Tam bunlar olurken beklenmedik bir olayla karşı karşıya kaldık. Varyolu bu kadar iş güç arasında Sadiş ile vakit geçirmeye ikna edildi Medet tarafından ve dizide duygusal anlar başlamış oldu.

Sadiş ile Vartolu’nun bu duygu dolu anları izleyenleri hüzünlendirdi. Neden mi dersiniz bu mutlu dolu anlar İdris Baba’nın gelmesiyle son buldu.

Çukur ‘un son bölümünde ise Çukur Varolu’nun evini bastı.Medet bir oyun edip Vartolu’yu eve kilitledi ve teslim oldu.Tam bu sırada Yamaç geldi Medet ve Vartolu’yu kurtardı. Yamaç bu sondu Vartolu bu saatten sonra ben bile seni kullanamam Çukur gitmeni istiyor diyerek Vartolu’ya gitmesi gerektiğini söyledi.Çukur 24.bölümün son sözleri ise Vartolu’dan oldu; “Bugün gidiyorum ama yarın Çukur geri gel diye yalvaracak.Bu da böyle biline !”

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?