Ana Sayfa / Dizi İnceleme / Çukur / Çukur 27.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 27.Bölüm Sansürsüz İzle

En İyi 50 Yerli Film için Tıklayınız.

Çukur 27.Bölüm Neden Sansürsüz İzlemeliyim ? Sansürsüz Çukur İzlemek mi Sansürlü İzlemek Mi ? Çukur 27.Bölüm Sansürsüz Ne zaman İzleyebilirim ?

Çukur dizisi bildiğiniz üzere Pazartesi günleri Show Tv ekranlarında yayımlanıyor. Pazartesi günü saat 20:00’da bizi ekranlara kilitleyen Çukur dizisi, televizyon ekranlarında sansürlü bir şekilde yayımlanıyor.Çukur dizisinin Sansürlü şekilde yayımlanmasını kesinlikle eleştirmiyoruz. Kesinlikle sansürlü yayımlanmasını destekliyoruz ama biz yetişkinler için dizisinin bu kadar sansürlenmesi seyir zevkimizi kaçırmıyor değil.Biz de haliyle bu kadar sansürlenme karşısında çözümler arıyoruz. Diziden daha çok keyif almak için diziyi sansürsüz izlemenizi tavsiye ediyorum. Peki ya nasıl ? der dediğinizi duyar gibiyim.

Çukur dizisini sansürsüz olarak Pazartesi gecesi Show Tv resmi sitesinden izleyebilirsiniz.Dizi televizyon ekranlarında yayımlandıktan hemen sonra Show Tv resmi internet sitesine düşüyor. 2-3 saat gecikmeli de olsa Çukur 27.Bölümü kesinlikle sansürsüz izlemelisiniz.Vartolu bu kadar kendinden geçmişken dizinin Çukur dizisi 27.Bölümünde sansürün daha da artacağnı düşünüyoruz.

 

ÇUKUR dizisi son zamanların en iyi Türk dizileri arasında yer alıyor. Hatta bazı kesimlerce son dönemin en iyi Türk dizisi. Biz turkdizifilm.com ailesi olarak da böyle düşünüyoruz. Hadi biz yanılıyoruz diyelim reytingler yalan söylemez. ÇUKUR dizisi yayına girdiği ilk günden itibaren reyting sıralamasında en kötü 2.sıraya düştü. Genelde gününü birincilikle haftayı da ilk 3 de kapattı. ÇUKUR dizisi gerek konusuyla, gerekse oyuncu kadrosuyla bu başarıyı hak ediyor.

ÇUKUR dizisinin her bölümü film tadında geçiyor. Aksiyonu bu kadar uzun süreli devam ettiren dizi hatırlamıyorum ben. Genelde, bir dizide, bir olayın olacağını neredeyse 2-3 bölüm önceden tahmin edebilirsiniz. ÇUKUR dizisinde ise işler o kadar hızlı ilerliyor ki aynı bölüm içindeki olayları takip edemiyoruz. Tabi sadece aksiyonun sahneleriyle de bitmiyor bir bölüm. ÇUKUR dizisinin herhangi bir bölümünü izlediğinizde, size yetecek kadar dram ve romantizm de barındırıyor. İlk bölümünden itibaren diziyi izlemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Pazartesi gününün en çok izlenen diğer dizisi olan “SÖZ” dizisi incelemelerine bu linkten ulaşabilirsiniz.

turkdizifilm.com Çukur

 

Gün geçmiyor ki Çukur dizisinde aksiyon bitmesin.Çukur dizisi her geçen gün daha da kızışıyor.Beyefendi ve Elvis’in sözde ölümlerinin ardından tam duruldu demiştik.Beklediğimiz gibi de oldu aslında Beyefendi’nin ölümünden sonra oğulları bir ittifak kurup, intikam almak için hazırlık sürecine girdiler.Yani Beyefendi’nin ölümü kesinleşti diyebiliriz.Elvis hakkında ise herhangi bir konu geçmedi. Diziye bomba gibi girip replikleri akıllara kazınan birinin 2-3 bölümde diziden çıkacağı ihtimalini çok düşük görüyoruz açıkcası.Elvis’in ölümünün sadece sözde olduğunu düşünüyoruz. İlerleyen bölümlerde,sezonlarda karşımıza daha güçlenmiş olarak tekrar çıkacağı kanaatindeyiz.

turkdizifilm.com Çukur

Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Mustafa Üstündağ, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile usta oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş

turkdizifilm.com Çukur

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleminden, yönetmenliğini de, büyük bir özveriyle, Sinan Öztürk’ün yaptığı ÇUKUR dizisinin konusundan bahsedelim.

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

Senaryosunu Gökhan Horzum’un yazdığı, yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün üstlendiği dizide son dönemin gözde oyuncularından Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile usta oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş buluşuyor.

turkdizifilm.com Çukur

turkdizifilm.com Çukur

turkdizifilm.com Çukur

turkdizifilm.com Çukur

turkdizifilm.com Çukur

Eypio – Gömün Beni Çukura

turkdizifilm.com Çukur

turkdizifilm.com Çukur

Ekleyen turkdizifilm

İlginizi Çekebilir

Çukur 30.Bölüm Fragmanı Sansürsüz İzle

Çukur 30.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 30.Bölüm Sansürsüz Fragman  İzle, Çukur 29.Bölüm Sansürsüz Tek Parça İzle,Çukur 29.Bölüm Sansürsüz İzle, Çukur …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir