Çukur Sansürsüz İzle

Çukur 28.Bölüm Sansürsüz Tek Parça İzle

Çukur 28.Bölüm Sansürsüz Tek Parça İzle

Çukur 28.Bölüm İnceleme, Çukur 28.Bölüm Sansürsüz Fragman İzle, Çukur 28.Bölüm Sansürsüz İzle, Çukur 28.Bölüm Fragman İzle, Çukur 28.Bölümü Sansürsüz Nereden İzlerim?, Çukur 28.Bölüm Fragmanı Yayınlandı, Çukur 28. Bölüm Bu Hafta Oynayacak

Çukur 28.Bölüm Sansürsüz Fragman İzle

Çukur 28.bölüm 2.fragmanı yayınlandı. 2. fragmana baktığımızda İdris’in gövde gösterisi yaptığını görüyoruz. İdris’in bu gövde gösterisine karşı Vartolu ne yapacak merak ile bekliyoruz. Çukur 28.bölüm çok heyecanlı geçecek gibi görünüyor. Pazartesi akşam Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Çukur 28.bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur 28.bölüm fragmana bakarak gelecek bölümde neler olabileceğini tahmin edelim. Çukur 28.bölümde  aklımızdan geçen sorulara cevap arayacağız. İdris Koçovalı ile karşı karşıya gelen Vartolu, Sena’ya yardım eder. Vartolunun Sena’ya  yardım etmesi Yamaç’ı öfkelendirir, Vartolu’nun bir numaralı düşmanı olur. Yamaç, Sena ve Vartolu’dan hesap sormaya başlar. Yamaç’ın hesap sorması büyük gelişmelerin de başlangıcı olur. Saadet’in evlenmesini engellemek için çalışan Vartolu yaptığı büyük bir hata sonucu Saadet’in ondan daha da uzaklaşmasını neden olur. Çukur 28.bölümde düğün günü beklenmedik bir olaydan dolayı mahalle sakinlerinden biri Çukur dizisine veda eder.

Çukur 28. Bölüm

Çukur 28.Bölüm Sansürsüz Fragman İzle

Çukur 28.Bölüm Sansürsüz Fragman İzle

Çukur 28.Bölüm Sansürsüz Fragman İzle

ÇUKUR dizisi son zamanların en iyi Türk dizileri arasında yer alıyor. Hatta bazı kesimlerce son dönemin en iyi Türk dizisi. Biz turkdizifilm.com ailesi olarak da böyle düşünüyoruz. Hadi biz yanılıyoruz diyelim reytingler yalan söylemez. ÇUKUR dizisi yayına girdiği ilk günden itibaren reyting sıralamasında en kötü 2.sıraya düştü. Genelde gününü birincilikle haftayı da ilk 3 de kapattı. ÇUKUR dizisi gerek konusuyla, gerekse oyuncu kadrosuyla bu başarıyı hak ediyor.

ÇUKUR dizisinin her bölümü film tadında geçiyor. Aksiyonu bu kadar uzun süreli devam ettiren dizi hatırlamıyorum ben. Genelde, bir dizide, bir olayın olacağını neredeyse 2-3 bölüm önceden tahmin edebilirsiniz. ÇUKUR dizisinde ise işler o kadar hızlı ilerliyor ki aynı bölüm içindeki olayları takip edemiyoruz. Tabi sadece aksiyonun sahneleriyle de bitmiyor bir bölüm. ÇUKUR dizisinin herhangi bir bölümünü izlediğinizde, size yetecek kadar dram ve romantizm de barındırıyor. İlk bölümünden itibaren diziyi izlemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Pazartesi gününün en çok izlenen diğer dizisi olan “SÖZ” dizisi incelemelerine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Çukur 28. Bölüm

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur 27. bölümde olanlara kısaca bir göz atalım. Çukur 27. bölümde Vartolu Saadettin, Emrah ve Nazım ile işbirliği yapıyor. Bu işbirliği İdris ve diğer Koçovalılar’ı karşısına almasına sebep oluyor. Koçovalır’ı karşısına alması aralarında yeni bir mücadeliyide başlatıyor. Çukur 27. bölümde gördüğümüz kadarıyla Vartolu Saadet bütün gücü ve hakimiyeti kendi elinde bulundurmak istiyor. Bunun için de koçovalı’nın mekanına sahip oluyor. İdris  Koçovalı bu haberi duyduğu gibi soluğu mekanda alır. Vartolu Saadettin’e sözleşme belgesini gösterir. Vartolu Saadettin’in hamlesi ona pahalıya mal olur. İdris Koçovalı Saadet kozunu devreye sokar ve onu evlendireceğini söyler. Bu haberi duyan Vartolu Saadettin çok öfkelenir ve kendini kaybeder. Vartolu Saadettin Saadet’in kiminle evleneceğini öğrenmeye çalışır. Arkadaşları Saadet’in Cemil ile evleneceğini ondan saklarlar. Çukur 28. bölümü sabırsızlıkla bekliyoruz.

Çukur 28. Bölüm

Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Mustafa Üstündağ, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile usta oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş

Çukur 28. Bölüm

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleminden, yönetmenliğini de, büyük bir özveriyle, Sinan Öztürk’ün yaptığı ÇUKUR dizisinin konusundan bahsedelim.

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur‘un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur‘u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur‘a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur‘u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur‘un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç’ın Çukur‘daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

Senaryosunu Gökhan Horzum’un yazdığı, yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün üstlendiği dizide son dönemin gözde oyuncularından Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile usta oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş buluşuyor.

Çukur 28. Bölüm

Çukur 28. Bölüm

 

Çukur 28. Bölüm

Çukur 28.Bölüm Sansürsüz Fragman İzle

Çukur 28. Bölüm

Çukur 28.Bölüm Sansürsüz Fragman İzle

Çukur 28. Bölüm

Çukur 28.Bölüm Sansürsüz Fragman İzle

Çukur 28. Bölüm

Çukur 28.Bölüm Sansürsüz Fragman İzle

Çukur 28.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 28.Bölüm Sansürsüz Fragman İzle

Çukur 28. Bölüm

Eypio – Gömün Beni Çukura

Çukur 28. Bölüm

Çukur 28. Bölüm

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?