Çukur Sansürsüz İzle

Çukur 29.Bölüm Sansürsüz Tek Parça İzle

Çukur 29.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 29.Bölüm Sansürsüz Tek Parça İzle

Çukur 29.Bölüm Sansürsüz İzle, Çukur 29.Bölüm Sansürsüz Tek Part İzle, Çukur 28.Bölümde ne oldu?

Çukur 29.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 29.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 29.bölüm bu hafta oynayacak mı? Çukur 29.bölümde neler olacak? Çukur 28.bölümde neler oldu soruları sorulmaya başlandı.

Çukur 29.bölüm fragmanı daha yayınlanmadı. Çukur 29. Bölüm fragmanı yayınlandığında sitemizden ulaşabilirsiniz. Çukur 29.bölüm 14 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20:00’de Show TV’de izleyicisi ile buluşacak. Şimdi Çukur 29.bölümde neler olacak bunları tahmin etmeye çalışalım.

Çukur 29. Bölümde Cemil büyük ihtimal ölüyor. Çukur dizisinden sezon finaline kadar daha birkaç oyuncu çukur dizisine veda edecek. Düğünde Cemil’i öldüren Selim olduğundan Vartolu Saadettin’in ekstra bir şey yapmasına gerek kalmayacak. Cemil öldüğü için düğün iptal olacak. Çukur 29.bölümde, Vartolu Saadettin ile İdris koçovalı’nın arası yumuşamaya başlayacaktır. Vartolu Saadettin, İdris Koçovalı’ya saygılı davranacaktır. Hatta Vartolu saadettin, İdris Koçovalı’ya baba diyecektir. Çukur 29.bölümde, Vartolu Saadettin , Koçovalılar ile savaşmayacaktır. Çünkü Saadet’in evleneceği adam Cemil ölmüştür. Çukur 29.bölümde, Aliço Meliha’nın İdris Koçovalı tarafından öldürüldüğünü öğrenecek ve çok şaşıracak. İdris Koçovalı’nın işin içinde olduğunu öğrenince olayın takibini bırakacaktır. Çukur 29.bölümde Cemil’in nereye gömüldüğünü göreceğiz. Çukur dizisine yakında Cumali girecektir. Çukur dizisinde birkaç bölümdür geri planda kalan Nazım yeni bölümlerde daha etkin olacaktır.

Çukur 29.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 29.Bölüm Fragman İzle, Çukur 29.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?, Çukur 29.Bölümü Nereden İzlerim?, Çukur 29.Bölümde Neler Olacak?, Çukur 29.Bölüm Bu hafta Oynayacak mı?, Çukur 29.Bölüm Hangi Kanalda Oynayacak?

Çukur 29.Bölüm Sansürsüz İzle

ÇUKUR dizisi son zamanların en iyi Türk dizileri arasında yer alıyor. Hatta bazı kesimlerce son dönemin en iyi Türk dizisi. Biz turkdizifilm.com ailesi olarak da böyle düşünüyoruz. Hadi biz yanılıyoruz diyelim reytingler yalan söylemez. ÇUKUR dizisi yayına girdiği ilk günden itibaren reyting sıralamasında en kötü 2.sıraya düştü. Genelde gününü birincilikle haftayı da ilk 3 de kapattı. ÇUKUR dizisi gerek konusuyla, gerekse oyuncu kadrosuyla bu başarıyı hak ediyor.

ÇUKUR dizisinin her bölümü film tadında geçiyor. Aksiyonu bu kadar uzun süreli devam ettiren dizi hatırlamıyorum ben. Genelde, bir dizide, bir olayın olacağını neredeyse 2-3 bölüm önceden tahmin edebilirsiniz. ÇUKUR dizisinde ise işler o kadar hızlı ilerliyor ki aynı bölüm içindeki olayları takip edemiyoruz. Tabi sadece aksiyonun sahneleriyle de bitmiyor bir bölüm. ÇUKUR dizisinin herhangi bir bölümünü izlediğinizde, size yetecek kadar dram ve romantizm de barındırıyor. İlk bölümünden itibaren diziyi izlemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Pazartesi gününün en çok izlenen diğer dizisi olan “SÖZ” dizisi incelemelerine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Çukur 29.bölüm sansürsüz izle

Çukur 28.bölüm 7 Mayıs Pazartesi akşamı kendi kanalında Çukur saatinde yayınlandı. Çukur 28.böümde İdris Koçovalı sürekli karşısında yer alan ve ona sürekli karşı cephe alan, Vartolu Sadettin’e vurucu bir hamle yapar. Çukur 28.bölümde İdris Koçovalı, Vartolu Saadettin’in başlattığı güç savaşına karşı hamle olarak, Saadettin’in sevdiği kadını Cemil ile evlendirmeye çalışır. Çukur 28.bölümde Vartolu Saadettin, Saadet’in evlendirileceğini duyunca çılgına döner. Çılgına dönen Vartolu Saadettin tehlike oluşturacak girişimler de bulunur. Çukur 28.bölümde Vartolu Saadettin, Saadet’in başkası ile evlenmesine izin vermeyeceğini üstüne basa basa belirtir. Çukur 28.bölümde Vartolu Saadettin’in sözlerine karşılık, İdris Koçovalı Çukur meydanında Saadet’in evlendirileceğini ulu orta ilan eder. Çukur 28.bölümde Yamaç Koçovalı ile Vartolu Saadettin münakaşa eder. İdris Koçovalı’nın, yaptıklarından dolayı  Vartolu Saadettin’in Çıldırır ve önü alınmaz olaylar yaşanır. Peki bu heyecanlı bölümün ardından Çukur 29.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çukur 29.bölüm sansürsüz izle

Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Mustafa Üstündağ, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile usta oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş

Çukur 29.bölüm sansürsüz izle

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleminden, yönetmenliğini de, büyük bir özveriyle, Sinan Öztürk’ün yaptığı ÇUKUR dizisinin konusundan bahsedelim.

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur‘un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur‘u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur‘a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur‘u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur‘un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç’ın Çukur‘daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

Senaryosunu Gökhan Horzum’un yazdığı, yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün üstlendiği dizide son dönemin gözde oyuncularından Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile usta oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş buluşuyor.

Çukur 29.bölüm sansürsüz izle

Çukur 29.bölüm sansürsüz izle

 

Çukur 29.bölüm sansürsüz izle

Çukur 29.bölüm sansürsüz izle

Çukur 29.bölüm sansürsüz izle

Çukur 29.bölüm sansürsüz izle

Çukur 29.bölüm sansürsüz izle

Çukur 29.bölüm sansürsüz izle

Eypio – Gömün Beni Çukura

Çukur 29.bölüm sansürsüz izle

Çukur 29.bölüm sansürsüz izle

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?