Çukur Sansürsüz İzle

Çukur 30.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 30.Bölüm Fragmanı Sansürsüz İzle

Çukur 30.Bölüm Sansürsüz Fragman  İzle,

Çukur 29.Bölüm Sansürsüz Tek Parça İzle,Çukur 29.Bölüm Sansürsüz İzle, Çukur 29.Bölüm Sansürsüz Tek Part İzle,  Çukur 30.Bölüm Fragman İzle, Çukur 30.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?,  Çukur 29.Bölümde Neler Oldu?, Çukur 30.Bölüm Bu hafta Oynayacak mı?,

Çukur 29.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 30. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur dizisi son bölüm ayrıntıları neler?

Show TV’nin fenomen dizisi Çukur 29. Bölüm 14 Mayıs Pazartesi akşamı Kendi kanalı olan Show TV’de yayınlandı. Çukur 29.bölümde, Emrah, Nazım ve Vartolu birlikteliğine Selim Koçovalı’da girdi. Cemil’in öldürülmesi olayın da suç Vartolu’nun üstüne kalır. Selim ise babasını Çukur’dan tamamen çıkarmayı düşünüyor. Çukur 30.bölüm fragmanı yayınlandı.

ÇUKUR 30.BÖLÜM FRAGMANIhttps://sansursuzcukurizle.com/cukur-30-bolum-sansursuz-izle/ YAYINLANDI

Show TV’nin fenomen dizisi Çukur 29.bölüm Pazartesi akşamı izleyiciyi ekrana kilitledi. Dizinin yayınlanmasından  hemen sonra Çukur 30.bölüm fragmanı yayınlandı.

ÇUKUR 30.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Show TV’nin fenomen dizisi Çukur 30. Bölüm 21 Mayıs 20018 Pazartesi günü izleyicileri ile buluşacak.

ÇUKUR 29. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Çukur 30.Bölüm Fragmanı Sansürsüz İzle

Çukur 30.Bölüm Fragmanı Sansürsüz İzle

ÇUKUR dizisi son zamanların en iyi Türk dizileri arasında yer alıyor. Hatta bazı kesimlerce son dönemin en iyi Türk dizisi. Biz turkdizifilm.com ailesi olarak da böyle düşünüyoruz. Hadi biz yanılıyoruz diyelim reytingler yalan söylemez. ÇUKUR dizisi yayına girdiği ilk günden itibaren reyting sıralamasında en kötü 2.sıraya düştü. Genelde gününü birincilikle haftayı da ilk 3 de kapattı. ÇUKUR dizisi gerek konusuyla, gerekse oyuncu kadrosuyla bu başarıyı hak ediyor.

ÇUKUR dizisinin her bölümü film tadında geçiyor. Aksiyonu bu kadar uzun süreli devam ettiren dizi hatırlamıyorum ben. Genelde, bir dizide, bir olayın olacağını neredeyse 2-3 bölüm önceden tahmin edebilirsiniz. ÇUKUR dizisinde ise işler o kadar hızlı ilerliyor ki aynı bölüm içindeki olayları takip edemiyoruz. Tabi sadece aksiyonun sahneleriyle de bitmiyor bir bölüm. ÇUKUR dizisinin herhangi bir bölümünü izlediğinizde, size yetecek kadar dram ve romantizm de barındırıyor. İlk bölümünden itibaren diziyi izlemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Pazartesi gününün en çok izlenen diğer dizisi olan “SÖZ” dizisi incelemelerine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Çukur 30.Bölüm Fragmanı Sansürsüz İzle

Çukur 29. Bölümde İdris Koçovalı Paşa, Selim ve Emmi’yi yanına çağır ve onlara çok önemli bir açıklama yapar. Çukur 29. Bölümde İdris Koçovalı kendisine ait bütün tapuları Yamaç’ verdiğini söyledi. İdris Koçovalı’nın bu kararı Çukur’da ki bütün dengeleri altüst edecektir. İdris Koçovalı’nın bu kararı oğlu Selim Koçovalı’nın ona kin duymasına neden olur. İdris Koçovalı’nın bu kararı Selim’in saf değiştirmesine neden olur.  Çukur 29. Bölümde Selim babası İdris Koçovalı’yı  Çukur’dan çıkarmaya yemin eder. Selim Koçovalı, Vartolunun oluşturduğu birliktelikte yerini alır.

Çukur 29.bölümde Selim’in de gelmesiyle güçlenen ittifak, Koçovalı’ları etkileyecek intikam planları hazırlıklarına başlar. Çukur 29.bölümde Cemil’in öldürülmesi olayı Vartolu Saadettin’in üstene kalır. Vartolu Saadettin, Yamaç’a sen bu gece Çukur’u kaybettin Sözünü söyler. Çukur 30.bölüm fragmanı yayınlandı.

Çukur 30.Bölüm Fragmanı Sansürsüz İzle

Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Mustafa Üstündağ, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile usta oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş

Çukur 30.Bölüm Fragmanı Sansürsüz İzle

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleminden, yönetmenliğini de, büyük bir özveriyle, Sinan Öztürk’ün yaptığı ÇUKUR dizisinin konusundan bahsedelim.

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur‘un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur‘u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur‘a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur‘u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur‘un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç’ın Çukur‘daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

Senaryosunu Gökhan Horzum’un yazdığı, yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün üstlendiği dizide son dönemin gözde oyuncularından Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile usta oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş buluşuyor.

Çukur 30.Bölüm Fragmanı Sansürsüz İzle

Çukur 30.Bölüm Fragmanı Sansürsüz İzle

 

Çukur 30.Bölüm Fragmanı Sansürsüz İzle

Çukur 30.Bölüm Fragmanı Sansürsüz İzle

Çukur 30.Bölüm Fragmanı Sansürsüz İzle

Çukur 29.bölüm sansürsüz izle

Çukur 30.Bölüm Fragmanı Sansürsüz İzle

Çukur 30.Bölüm Fragmanı Sansürsüz İzle

Eypio – Gömün Beni Çukura

Çukur 30.Bölüm Fragmanı Sansürsüz İzle

Çukur 30.Bölüm Fragmanı Sansürsüz İzle

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?