Çukur Sansürsüz İzle

Çukur 32.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 32.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 32.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur 32.Bölüm Neden Sansürsüz İzlemeliyim ? Sansürsüz Çukur İzlemek mi Sansürlü İzlemek Mi ? Çukur 32.Bölüm Sansürsüz Ne zaman İzleyebilirim ?

Çukur 32.Bölüm Sansürsüz İzle

Show TV’nin sevilen dizisi Çukur 31.bölüm 28 Mayıs 2018 Pazartesi akşamı oynadı. Çukur 31.bölümde de yine nefeslerimiz kesildi. Heyecan doruklara çıktı. Yamaç’ın yaptığı planlar, Vartolu’ya açtığı savaş hepsi ilgi ile izlendi. Bu heyecanlı bölümün ardından, izleyiciler Çukur 32.bölüm fragmanını internetten aramaya başladılar. Çukur 32.bölüm fragmanı yayınlandı. Fragman yayınlandı sitemizde bulabilirsiniz. Çukur 32.bölüm ilk sahne yayınlandı sitemizden Çukur 32.bölüm ilk sahnesi yayınlandı. Bu bölümü sitemizden izleyebilirsiniz. Çukur dizisi ile ilgili sorularımızın cevaplarını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Çukur 32.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur dizisi bildiğiniz üzere Pazartesi günleri Show Tv ekranlarında yayımlanıyor. Pazartesi günü saat 20:00’da bizi ekranlara kilitleyen Çukur dizisi, televizyon ekranlarında sansürlü bir şekilde yayımlanıyor.Çukur dizisinin Sansürlü şekilde yayımlanmasını kesinlikle eleştirmiyoruz. Kesinlikle sansürlü yayımlanmasını destekliyoruz ama biz yetişkinler için dizisinin bu kadar sansürlenmesi seyir zevkimizi kaçırmıyor değil.Biz de haliyle bu kadar sansürlenme karşısında çözümler arıyoruz. Diziden daha çok keyif almak için diziyi sansürsüz izlemenizi tavsiye ediyorum. Peki ya nasıl ? der dediğinizi duyar gibiyim.

Çukur 32.Bölüm Sansürsüz İzle

Çukur dizisini sansürsüz olarak Pazartesi gecesi Show Tv resmi sitesinden izleyebilirsiniz.Dizi televizyon ekranlarında yayımlandıktan hemen sonra Show Tv resmi internet sitesine düşüyor. 2-3 saat gecikmeli de olsa Çukur 32.Bölümü kesinlikle sansürsüz izlemelisiniz. Yamaç ile Vartolu arasında ki savaş kızışmışken. 32.Bölümünde sansürün daha da artacağını düşünüyoruz.

Çukur 32.Bölüm Sansürsüz İzle

ÇUKUR dizisi son zamanların en iyi Türk dizileri arasında yer alıyor. Hatta bazı kesimlerce son dönemin en iyi Türk dizisi. Biz turkdizifilm.com ailesi olarak da böyle düşünüyoruz. Hadi biz yanılıyoruz diyelim reytingler yalan söylemez. ÇUKUR dizisi yayına girdiği ilk günden itibaren reyting sıralamasında en kötü 2.sıraya düştü. Genelde gününü birincilikle haftayı da ilk 3 de kapattı. ÇUKUR dizisi gerek konusuyla, gerekse oyuncu kadrosuyla bu başarıyı hak ediyor.

Çukur 32.Bölüm Sansürsüz İzle

ÇUKUR dizisinin her bölümü film tadında geçiyor. Aksiyonu bu kadar uzun süreli devam ettiren dizi hatırlamıyorum ben. Genelde, bir dizide, bir olayın olacağını neredeyse 2-3 bölüm önceden tahmin edebilirsiniz. ÇUKUR dizisinde ise işler o kadar hızlı ilerliyor ki aynı bölüm içindeki olayları takip edemiyoruz. Tabi sadece aksiyonun sahneleriyle de bitmiyor bir bölüm. ÇUKUR dizisinin herhangi bir bölümünü izlediğinizde, size yetecek kadar dram ve romantizm de barındırıyor. İlk bölümünden itibaren diziyi izlemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Pazartesi gününün en çok izlenen diğer dizisi olan “SÖZ” dizisi incelemelerine bu linkten ulaşabilirsiniz.

turkdizifilm.com Çukur

Çukur 31.Bölümde Neler Oldu?

Nefeslerimizi tutarak izlediğimiz Çukur 31.bölümde; Koçovalı ailesi, Çukur’u kaybetmek üzeredir. Yamaç, Çukur’da ki mal varlıklarını ve hakimiyetlerini kaybetmek üzere olduklarının farkına vardı. Bu olay üzerine Çukur’u kaybetmemek için planlar yaptı. Yamaç, acil para bulmak için yaptığı planları seri bir şekilde uygulamak için adamları ile harekete geçti. Yamaç, planlarında aksilik olmaması için Vartolu’ya karşı savaş açtı. Yamaç’ın , Vartoluya karşı açtığı savaş sonucunda, Koçovalılar’a karşı kurulan ittifakta dağılmak üzeredir. Selim kendini gizlemek için ittifak ile Yamaç Arasında durmaya çalışmaktadır.

Çukur 31.bölümde, Yamaç aynı zamanda Sena’nın durumundan da endişelenmektedir. Yamaç, Sena için Saadet’ten yardımcı olmasını istedi. Bu heyecanlı bölümün ardından Çukur 32.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 32.bölüm fragmanı yayınlanmadı. Yayınlandığında sitemizde bulabilirsiniz.

turkdizifilm.com Çukur

Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Mustafa Üstündağ, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile usta oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş

turkdizifilm.com Çukur

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleminden, yönetmenliğini de, büyük bir özveriyle, Sinan Öztürk’ün yaptığı ÇUKUR dizisinin konusundan bahsedelim.

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

Senaryosunu Gökhan Horzum’un yazdığı, yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün üstlendiği dizide son dönemin gözde oyuncularından Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile usta oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş buluşuyor.

turkdizifilm.com Çukur

turkdizifilm.com Çukur

turkdizifilm.com Çukur

turkdizifilm.com Çukur

turkdizifilm.com Çukur

Eypio – Gömün Beni Çukura

turkdizifilm.com Çukur

turkdizifilm.com Çukur

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?