Çukur Sansürsüz İzle

Diriliş Ertuğrul 120.Bölüm Tek Part İzle

Diriliş Ertuğrul 120.Bölüm Tek Part İzle

Diriliş Ertuğrul 120.Bölüm Tek Part İzle

 Diriliş Ertuğrul 120. Bölüm İzle,Diriliş Ertuğrul 119. Bölüm İzle, Diriliş Ertuğrul 120. Bölüm Hangi Kanalda?, Diriliş Ertuğrul Dizisi Sezon Finali Ne Zaman?

Diriliş Ertuğrul 120.Bölüm Tek Part İzle

Diriliş Ertuğrul 120. Bölüm Fragmanı İzle

Diriliş Ertuğrul 120.bölümde neler

Diriliş Ertuğrul 120.bölüm fragmanı yayınlandı. Diriliş Ertuğrul 120.bölüm fragmanına baktığımızda Ertuğrul Bey’e büyük bir sürpriz var. TRT1’in sevilen ve reytingler rekoru kıran Diriliş Ertuğrul 120.bölümü fragmana baktığımızda çok heyecanlı sahnelerin olacağı görülüyor. Gelecek bölümü nefes almadan izleyeceğiz dersek abartı olmaz. Moğol Hanı Ögeday’ı ziyaret eden Ertuğrul Bey’i neler bekliyor?

Diriliş Ertuğrul 119.Bölüm Tek Parça İzle

Diriliş Ertuğrul 119. Bölüm İnceleme

Diriliş Ertuğrul 119.bölümde neler oldu kısaca hatırlayalım. Ertuğrul Bey, Selçuklu Devleti Sultan’ının isteğine uyarak Moğol Hanı Ögeday’ı ziyarte gitmek için yola çıkmak üzereyken Noyan geldi. Noyan, Ertuğrul Bey ile beraber Moğol Hanı Ögeday’ı ziyarete gitmek için yola çıktılar. Komutan Romans Kayı Obası’na barış görüşmesi için geldiğini söyler. Fakat sonradan Komutan Romans2ın amacının barış olmadığı anlaşılır ve aralarında çatışma çıkar. Bu çatışmada Bamsi ağır yaralandı. Bu olaylarda Günalp Almıla’dan şüphelendi. Almıla, Günalp’ı öldürmek ister. Bu arada Sugay Hatun ölen evladının mezarına giderken saldıraya uğrar ve esir düşer.

Aklımıza takılan sorular. Moğol Hanı’nı ziyarete giden Ertuğrul Bey ve yanındakiler neler ile karşılaştı? Ağır yaralanan Bamsi’ye ne oldu? Kayı Obasına saldıran Komutan Romanos’a ne oldu? Almıla, Günalp’i öldürdü mü? Sugay Hatun kurtuldu mu? Yoksa öldürüldü mü? Ertuğrul Bey’in Kayı Obası’nın başında olmadığı zaman hali ne oldu? Bu sorulara Diriliş Ertuğrul dizisinde cevap arayacağız.

Diriliş Ertuğrul 119. bölüm – Ertuğrul Ogeday’ın Biat Teklifini Kabul Edecek mi?

Diriliş Ertuğrul 120.bölümde neler olacak?

Diriliş Ertuğrul 120.bölümde neler olacak tahmin etmeye çalışalım. Selçuklu Sultanı Gıyaseddin, Moğollar’ın Anadolu’ya saldırmasını önlemek için Ertuğrul Bey’i Moğollar tarafına geçmesi için görevlendirir. Ertuğrul Bey en akıllı oğlu olarak düşündüğü Gündüz’ü rehin verecektir. Gündüz Bey habercileri takip ederken tuzağa düşecektir. Çünkü habercilere kendinizi açığa çıkartın demiştir. Moğol Hanı, Ertuğrul Bey’e seni Selçuklu Devleti’nin başına geçireceğim demesi orada bulunanları ve Noyan’ı çok şaşırttı. Ertuğrul Bey Moğol Hanı’nın karşısında ki duruşu herkesi kendine hayran bıraktı.

Diriliş Ertuğrul 119. bölüm – Moğolların Alplarla Atışması

Diriliş Ertuğrul 119. bölüm – Heybenin Sırrı

 

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?