Çukur Sansürsüz İzle

Dümdüzz Adam Sansürsüz İzle

Dümdüzz Adam Sansürsüz İzle

Dümdüzz Adam Sansürsüz İzle

Dümdüzz Adam Sansürsüz İzle

Dümdüzz Adam Sansürsüz Tek Part İzle – Dümdüzz Adam Sansürsüz HD Full İzle – Sansürsüz Dümdüzz Adam İzle – Sansürsüz Dümdüzz Adam Tek Part İzle – Sansürsüz Dümdüzz Adam Full HD İzle – Dümdüzz Adam Sansürsüz Full HD İzle

Dümdüzz Adam Sansürsüz İzle

Filmin Süresi: 111 Dakika

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yönetmeni: Murat Toktamışoğlu

Filmin Oyuncuları: Ferdi Sancar, Cezmi Baskın, Ersin Korku

Dümdüzz Adam Fragman İzle

Dümdüzz Adam filmi, komedi filmi izlemek isteyenler için çok güzel bir film. Usta oyuncu Cezmi Baskın ustalığını yine konuşturmuş. Cem Baskın’ın yanında genç komedyenlerden Ferdi Sancar ve Ersin korkut gibi yetenekli oyuncular da olunca, Dümdüzz Adam filmi tam bir kahkaha patlaması yaşamanız için ideal bir film. Dümdüzz Adam filmi hiç gülmeyecek insanı bile gülme krizine sokabilecek kalitede bir komedi filmi olarak karşımıza çıkıyor.

Dümdüzz Adam Sansürsüz İzle

Dümdüzz Adam filminin içeriğinden bahsedecek olursak, Taksi şoförlüğü yapan Ferdi ve evlenmek isteyen dedesi Cemşit’in başından geçen macera ve komik olaylardan oluşuyor. Ferdi taksi şoförlüğü yapmaktadır. Taksi şoförlüğü yaparken başına gelmedik kalmaz. Ferdi’nin dedesi Cemşit, yabancı uyruklu genç bir kız olan Tatyana ile evlenmek istemektedir. Ferdi, dedesi Cemşit’i Tatyana’nın dolandırıcı olduğunu söyler. Fakat dedesi Tatyana’nın dolandırıcı olduğuna inanmaz. Cemşit, Tatyana ile evlenmek için evi satmak istemektedir. Ferdi, dedesi Cemşit’i emlakçıya getirmek için gelir. Ve bundan sonra bir dizi sakarlıkla gelen komik olaylar baş göstermeye başlar. İlk önce arabaya asabi bir müşteri biner, onu atlatırlar bu arada bir kıza çarparlar. Kız hafızasını kaybeder. Kızın hafızasını yerine getirmek için formatçı Hasan’a getirirler. Ferdi’nin eski taksisine bu arada soyguncusundan tutunda mafyasına kadar bir sürü sorunlu adam biner. Ferdi, dedesi Cemşit ile uğraşırken aynı zamanda da arabasına binen sorunlu yolcularla da uğraşmak zorunda kalır.

Dümdüzz Adam Sansürsüz İzle

Dümdüzz Adam filminin yönetmen koltuğunda, daha önceden korku filmlerinden tanıdığımız Murat Toktamışoğlu’nu görüyoruz. Dümdüzz Adam filminin oyuncu kadrosu ise komedi alanında çok başarılı olan Ferdi Sancar, Cezmi Baskın, Ersin Korkut, İlyas Yalçıntaş, Hamdi Kahraman ve yakın zamanda hayatını kaybeden Cem Korkmaz’dan oluşuyor.

Dümdüzz Adam Sansürsüz İzle

Dümdüzz Adam filmi son yıllarda Türk sinemasında başlayan komedi film furyasından olan bir film olarak karşımıza çıkıyor. Diğer komedi filmlerinden ne farkı var derseniz sadece oyuncu kadrosu farklı ve oyuncuların espri anlayışı farklı. Bu yüzden bu tür filmlerde bazı izleyiciler çok beğenirken bir kısım izleyici de beğenmeyebiliyor. Yine de izlenmeye değer güzel bir komedi filmi olmuş.

Dümdüzz Adam Sansürsüz İzle

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?