Çukur Sansürsüz İzle

Erkenci Kuş 3.Bölüm Sansürsüz İzle

Erkenci Kuş 3.Bölüm Sansürsüz İzle

Erkenci Kuş 3.Bölüm Sansürsüz İzle

Erkenci Kuş 3.Bölüm Sansürsüz İzle

Erkenci Kuş 3.Bölüm Sansürsüz Tek Part İzle – Erkenci Kuş 3.Bölüm Full HD İzle – Erkenci Kuş 3.Bölüm İzle – Sansürsüz Erkenci Kuş 3.Bölüm İzle

Erkenci Kuş dizisi, Star TV’de Salı akşamları yayına girdi. Yayına girmeden önce acaba reytingleri ne olacak diye çok merak ediliyordu. Nedeni ise daha önce Erkenci Kuş dizisine benzer diziler olmuştu. Bu yüzden  izleyicilerin ilk bölümden sonra ikinci bölümün pek ilgi görmeyeceğini söyleyen uzmanları 2. Bölümde de reytinglerde üst sıralarda yer almayı başardı. Üstelik dünya kupası maçı olmasına rağmen. Erkenci kuş bir yaz dizisi olarak izleyiciler sevdi. Eğer aynı gün daha iddialı bir dizi çıkmasa daha çok reyting sıralamalarında üst sıralarda alır.

Erkenci Kuş dizisinin konusuna gelince fakir ve çalışmak zorunda olan bir kız zengin ve şirket sahibi bir patron, bu ikili arasında başlayan tutkulu ve itiraf edilemeyen bir aşk. Tabii yaz dizisi olunca biraz da komedi olmazsa olmazı.

Erkenci Kuş Oyuncuları:

Dizinin Yönetmeni: Çağrı Bayrak

Dizinin Senaristi: Ayşe Kutlu Üner

Dizinin Yapımcısı: Faruk Turgut

Dizinin Yapımcısı: Gold Film

Sanem Aydın (Demet Özdemir): Sanem çalışmak zorunda olan, bu arada patronuna aşık olan biraz sakar, aynı zamanda hafızası çok güçlü bir kız.

Can Divit (Can Yaman): Can şirketin sahibinin büyük oğlu. Sabit bir yerde durmaktan sıkılan aynı zamanda reklamcılık konusunda çok farklı fikirleri olan, Sanem’e aşık olan adam.

Leyla Aydın (Öznur Serçeler): Sanem’in ablası ailesi tarafından çok sevilen özgüveni çok fazla olan bir kız.

Mevkibe Aydın (Özlem Tokaslan): Sanem ve Leyla’nın annesi. Nihat Bey’in eşi, mahale gösterişini seven , temizlik hastalığı olan kadın.

Nihat Aydın (Berat Yenilmez): Sanem ve Leyla’nın babası, bakkal dükkanı işletiyor. Küçük kızına çok güveniyor.

Emre Divit (Birand Tunca): Şirket sahibinin küçük oğlu aynı zamanda çok hırslı ve eski kız arkadaşı ile beraber şirketi dolandırıp aynı zamanda Can’ın arkasından türlü entrikalar çeviren bir adam.

Aylin Yüksel (Sevcan Yaşar) : Emre’nin gizli sevgilisi. Emre ile beraber şirketi dolandıran kadın.

Ayhan Işık (Ceren Taşçı): Sanem’in kan kardeşi, kankası, sırdaşı olan bir meraklı kız.

Muzaffer Kaya (Zebercet) (Cihan Ercan): Sanem’e çocukluğundan beri aşık olan, Sanem’in sürekli peşinden koşan bir delikanlı.

Deren Keskin (Tuğçe Kumral): Reklam şirketinin yöneticilerinden biri. Aynı zamanda Can Bey’e aşık olan bir kız.

Cengiz Özdemir (Ceycey) (Anıl Çelik): Reklam şirketinde ayak işlerini yapan herkes tarafından ve Sanem tarafından çok sevilen, Sanem’e şirkette sürekli yardımcı olan sevimli bir adam.

Güliz Yıldırım (Sibel Şişman): Şirkette patron asistanı olarak çalışıyor. Aynı zamanda şirkette bütün olup bitenleri bilecek kadar meraklı bir kadın.

Erkenci Kuş 3.Bölümde Neler Olacak

Emre , Sanem’i yine kötü işlerinde kullanmaya devam edecek. Sanem’e yeni görevler verecek. Sanem aklını hiç kullanmadan Emre’nin dediklerini yine harfiyen yerine getirmeye devam edecek. Can, Sanem’e ilgi duyduğundan dolayı onu işten atmayacak. Sanem, Can’ın işlerini baltalamak için elinden geleni yapacak ama beceriksizliği sayesinde Can fazla bir zarar görmeyecek. Tabii bu olaylar olurken Can ile Sanem arasında ki aşk biraz daha alevlenmeye devam edecek. Bu olaylar yaşanırken bir sürü komik olaylar sayesinde biraz da güleceğiz.

Erkenci Kuş 3.Bölüm Fragman İzle

Erkenci Kuş 2.Bölümde Neler Oldu.

Sanem, Emre Bey ile ortak çalışmaya devam ediyor. Emre Bey’in diğer şirket ile ilgili gelen dosya, yanlışlıkla şirket dosyaları ile beraber Can Bey’in masasına gider. Emre, Sanem’den dosyayı almasını ister . Sanem şirkette dosyayı alamaz. Bunun üzerine Emre Bey, Sanem’den dosyayı evden gizlice almasını ister. Sanem dosyayı evden alır fakat bu arada Can Bey’e yakalanır. Sanem bu arada dosyayı saklamayı başarır. Bu arada şirkete yeni bir reklam teklifi gelir. Emre bu teklifi Sevgilisi Aylin’e söyler. Aylin, Can’ın çalışması hakkında bilgi ister. Sanem Can’ın yaptığı çalışmanın resmini Emre’ye gönderir. Emre sevgilisi Aylin’e bu çalışmayı verir. Bu arada Can’ın aklına başka bir fikir gelir ve sunumu bu yeni fikir ile yapar. Can  reklam anlaşmasını kapar. Bu arada Aylin Emre’ye çok kızmıştır. Can, bütün şirket çalışanlarına mangal partisi verir. Bu partide yine komik tesadüfler üst üste gelir.

Erkenci Kuş 2.Bölümden Önemli Sahneler

 Erkenci Kuş 2.Bölüm Şimdi Onlar Düşünsün

Erkenci Kuş 2.Bölüm Nişanlın mı Var?

Erkenci Kuş 2.Bölüm Romantik Pansuman

Erkenci Kuş 2.Bölüm Sanem Yakalanıyor

Erkenci Kuş 2.Bölüm Muhteşem Kutlama

Erkenci Kuş Dizi Müziği

Resimlerle Erkenci Kuş

Erkenci Kuş 3.Bölüm Sansürsüz İzle

Erkenci Kuş 3.Bölüm Sansürsüz İzle

Erkenci Kuş 3.Bölüm Sansürsüz İzle

Erkenci Kuş 3.Bölüm Sansürsüz İzle

Erkenci Kuş 3.Bölüm Sansürsüz İzle

Erkenci Kuş 3.Bölüm Sansürsüz İzle

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?