Çukur Sansürsüz İzle

Erkenci Kuş 4.Bölüm Sansürsüz İzle

Erkenci Kuş 4.Bölüm Sansürsüz İzle

Erkenci Kuş 4.Bölüm Sansürsüz İzle

Erkenci Kuş 4.Bölüm Sansürsüz İzle

Sansürsüz Erkenci Kuş 4.Bölüm İzle, Erkenci Kuş 4.Bölüm İzle, Erkenci Kuş 4.Bölüm Sansürsüz Tek Part İzle.

Erkenci Kuş dizisi, Star TV’de Salı akşamları yayına girdi. Yayına girmeden önce acaba reytingleri ne olacak diye çok merak ediliyordu. Nedeni ise daha önce Erkenci Kuş dizisine benzer diziler olmuştu. Bu yüzden  izleyicilerin ilk bölümden sonra ikinci bölümün pek ilgi görmeyeceğini söyleyen uzmanları 2. Bölümde de reytinglerde üst sıralarda yer almayı başardı. Üstelik dünya kupası maçı olmasına rağmen. Erkenci kuş bir yaz dizisi olarak izleyiciler sevdi. Eğer aynı gün daha iddialı bir dizi çıkmasa daha çok reyting sıralamalarında üst sıralarda alır.

Erkenci Kuş 4.Bölüm Sansürsüz İzle

Erkenci Kuş dizisinin konusuna gelince fakir ve çalışmak zorunda olan bir kız zengin ve şirket sahibi bir patron, bu ikili arasında başlayan tutkulu ve itiraf edilemeyen bir aşk. Tabii yaz dizisi olunca biraz da komedi olmazsa olmazı.

Erkenci Kuş 4.Bölüm Sansürsüz İzle

Erkenci Kuş Oyuncuları:

Dizinin Yönetmeni: Çağrı Bayrak

Dizinin Senaristi: Ayşe Kutlu Üner

Dizinin Yapımcısı: Faruk Turgut

Dizinin Yapımcısı: Gold Film

Sanem Aydın (Demet Özdemir): Sanem çalışmak zorunda olan, bu arada patronuna aşık olan biraz sakar, aynı zamanda hafızası çok güçlü bir kız.

Can Divit (Can Yaman): Can şirketin sahibinin büyük oğlu. Sabit bir yerde durmaktan sıkılan aynı zamanda reklamcılık konusunda çok farklı fikirleri olan, Sanem’e aşık olan adam.

Leyla Aydın (Öznur Serçeler): Sanem’in ablası ailesi tarafından çok sevilen özgüveni çok fazla olan bir kız.

Mevkibe Aydın (Özlem Tokaslan): Sanem ve Leyla’nın annesi. Nihat Bey’in eşi, mahale gösterişini seven , temizlik hastalığı olan kadın.

Nihat Aydın (Berat Yenilmez): Sanem ve Leyla’nın babası, bakkal dükkanı işletiyor. Küçük kızına çok güveniyor.

Emre Divit (Birand Tunca): Şirket sahibinin küçük oğlu aynı zamanda çok hırslı ve eski kız arkadaşı ile beraber şirketi dolandırıp aynı zamanda Can’ın arkasından türlü entrikalar çeviren bir adam.

Aylin Yüksel (Sevcan Yaşar) : Emre’nin gizli sevgilisi. Emre ile beraber şirketi dolandıran kadın.

Ayhan Işık (Ceren Taşçı): Sanem’in kan kardeşi, kankası, sırdaşı olan bir meraklı kız.

Muzaffer Kaya (Zebercet) (Cihan Ercan): Sanem’e çocukluğundan beri aşık olan, Sanem’in sürekli peşinden koşan bir delikanlı.

Deren Keskin (Tuğçe Kumral): Reklam şirketinin yöneticilerinden biri. Aynı zamanda Can Bey’e aşık olan bir kız.

Cengiz Özdemir (Ceycey) (Anıl Çelik): Reklam şirketinde ayak işlerini yapan herkes tarafından ve Sanem tarafından çok sevilen, Sanem’e şirkette sürekli yardımcı olan sevimli bir adam.

Güliz Yıldırım (Sibel Şişman): Şirkette patron asistanı olarak çalışıyor. Aynı zamanda şirkette bütün olup bitenleri bilecek kadar meraklı bir kadın.

Erkenci Kuş 4.Bölümde Neler Olacak?

Can gerçek ajanı bulabilecek mi? Yoksa suç Leyla’nın üzerine mi kalacak? Sanem ,Emre için çalışmaya devam edecek mi? Sanem’in babası dükkanı satacak mı? Daha bunun gibi diğer sorulara Erkenci Kuş 4.bölümde cevap arayacağız. Leyla İşe başlayacak mı?

Erkenci Kuş 4.Bölüm Fragman İzle

Erkenci Kuş 3.Bölümde Neler Oldu?

Can şeker reklamı almak için ünlü bir manken ile anlaşma yapmak istiyor. Emre bu olayı sevgilisine haber veriyor.  Emre’nin sevgilisi, Aylin mankene şantaj yapıyor anlaşmayı kendi reklam ajansları ile imzalaması için. Manken buna karşılık, Aylin’in eski hallerini gösteren resimler ile karşılık veriyor.

Erkenci Kuş 4.Bölüm Sansürsüz İzle

Bu arada Sanem’in babası borçların ödendiğinden habersiz dükkanı satılığa çıkartıyor. Bir tefeci dükkanı yok pahasına almak isteyince, Sanem’in annesi dükkanda ki bütün malı bedavaya dağıtıyor. Bu olaya Sanem’e deli gibi aşık olan Zebercet müdahale etmeye çalışıyor. Ayhan kurduğu Web sitesinin reklamlarını dağıtmaya devam ediyor.

Erkenci Kuş 4.Bölüm Sansürsüz İzle

Emre, Can’ın başarısız olması için, Sanem’i yeniden devreye sokuyor. Sanem’in, Can’ın yapacağı anlaşmaya engel olmasını istiyor. Tabii Sanem her zaman ki beceriksizliği ile Can’ın yapacağı anlaşmalara engel olamıyor. Can Bey manken ve şeker firması ile anlaşmayı imzalıyor. Reklam için çekimler , Can Beylerin yaşadığı villada yapılıyor. Manken Arzu çok kaprislidir. Can, Sanem’i Arzu’ya yardım etsin diye görevlendirir. Sanem, Arzu’ya gıcık olmuştur. Ve ona ilginç gıcıklıklar yapar çekim bittikten sonra ise en son elbisesine basarak manken Arzu’yu yere düşürür.

Erkenci Kuş 4.Bölüm Sansürsüz İzle

Manken Arzu, Aynı zamanda Can Beye asılmaktadır. Bunun içinde çekim bittikten sonra yorgunluğunu bahane ederek ,geceyi Can Bey’in evinde geçirmek ister. Can Bey , Arzu’nun isteğini kabul eder.  Arzu, Sanem’den sebze suyu ister. Sanem, Arzu’nun çileğe olan alerjisini bildiğinden Sebze suyunun içine çilek katar. Arzu, gece Can’a asılırken çilek alerjisi yüzünden her tarafı kızarır. Arzu, evden kaçar adım hastaneye gider.  Can, Sanem’i sıkıştırır ve bölüm burada sona erer.

Erkenci Kuş 4.Bölüm Sansürsüz İzle

Erkenci Kuş 3.Bölümden Önemli Sahneler

 Erkenci Kuş 3.Bölüm Artık Kaçmak Yok!

Erkenci Kuş 3.Bölüm Neden Ben?

Erkenci Kuş 3.Bölüm Seni Görünce Dayanamadım

Erkenci Kuş 3.Bölüm Sevdiğimi Bulamayacaksam…

Erkenci Kuş 3.Bölüm Arzu’nun Kaprisleri

Erkenci Kuş Dizi Müziği

Resimlerle Erkenci Kuş

Erkenci Kuş 4.Bölüm Sansürsüz İzle

Erkenci Kuş 4.Bölüm Sansürsüz İzle

Erkenci Kuş 4.Bölüm Sansürsüz İzle

Erkenci Kuş 3.Bölüm Sansürsüz İzle

Erkenci Kuş 4.Bölüm Sansürsüz İzle

Erkenci Kuş 4.Bölüm Sansürsüz İzle

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?