Çukur Sansürsüz İzle

Erkenci Kuş 6.Bölüm Sansürsüz İzle

Erkenci Kuş 6.Bölüm Sansürsüz İzle

Erkenci Kuş 6.Bölüm Sansürsüz İzle

Erkenci Kuş 6.Bölüm Sansürsüz İzle

Erkenci Kuş 6.Bölüm Reklamsız İzle, Erkenci Kuş 6.Bölüm Tek Part İzle, Erkenci Kuş 6.Bölüm Full HD İzle, Sansürsüz Erkenci Kuş 6.Bölüm İzle

Erkenci Kuş 6.Bölüm Sansürsüz İzle

Erkenci Kuş 6.Bölümde Neler Olacak?

Erkenci Kuş 6.Bölüm fragmanını izlediğimizde, şu soruları soruyoruz. Sanem, Can’a aşık olduğunu söyleyebilecek mi? Can, şirkette ki casusu bulabilecek mi? Sanem, Can’a casus olduğunu ve Emre’nin isteği ile yaptığını açıklayacak mı? Emre, Sanem’den Yeni olmadık işler isteyecek mi? Sanem, Emre’nin yeni isteklerini sorgulamadan yapmaya devam edecek mi? Osman, Muzaffer’i nasıl ikna edecek? Sanem ve ablası Leyla, anne ve babasına nasıl bir hesap verecek? Bu ve buna benzer sorularımıza; Erkenci Kuş 6.bölümü izleyerek cevap bulabiliriz. Erkenci Kuş 6.bölüm, Çarşamba akşamı Star TV’de saat 20:00’de iyi seyirler

Erkenci Kuş 6.Bölüm Sansürsüz İzle

Erkenci Kuş 6.Bölüm Fragmanı İzle

Erkenci Kuş 6.Bölüm Ön İzleme

Erkenci Kuş 5.Bölümde Neler Oldu?

Erkenci Kuş 5.bölümde, Can ile Sanem partiden ayrıldıktan sonra, Can’ın özel olarak yaptığı dağ evine gittiler. Burada ortaklaşa hazırladıkları güzel bir akşam yemeğini yediler. Tabii yemekte alınan alkol sonucu Sanem biraz Kafayı buldu. Can’ı dansa kaldırdı dans esnasında, Can Sanem’e o gece ki kişinin kendisi olduğunu söyledi. Fakat Sanem bu arada Can Bey’in kollarında uyuduğundan Can’ın anlattıklarını duymadı. Sabah olduğunda Can, Sanem’i evine bıraktı. Sonrada Çakal İhsan’la konuşarak onun kirli işlerinden bahsederek korkuttu. Çakal İhsan, Can Bey’den korkusuna dükkanı geri  verdi.

Erkenci Kuş 6.Bölüm Sansürsüz İzle

Erkenci Kuş 5.bölümde, Yabancı firma Can Bey’in gitmesinden dolayı reklam işlerini, Aylin’in firmasına verecekken Cecey araya girdi. Cecey, Can ile Sanem’in nişanlı olduğunu söyleyerek, reklam işinin kendilerinde kalmasını sağladı. Aylin’e de ufak dijital işleri verdiler. Yabancı firma kampanyaya katılacak olan firmalara kamp ayarladı.

Erkenci Kuş 6.Bölüm Sansürsüz İzle

Erkenci Kuş 5.bölümde, Şirkette ajanı aramaya devam ettiler. Emre, yine pis işlerinde Sanem’i kullandı. Sanem yine Emre’nin dediği her şeyi sorgulamadan doğru kabul ederek çevresine zarar vermeye devam etti. Hatta diziyi izlerken Sanem’in söylenenleri böyle kabul etmesi  ve hiç sorgulamaması diziye ayrı bir iticilik veriyor. Eğer dizi hakkında yorum yazmayacak olsam bir dakika bile tahammül edilemeyecek bir karakter, belki daha sonra akıllıca davranacağı bir konumda rol verirler.

Erkenci Kuş 6.Bölüm Sansürsüz İzle

Erkenci Kuş 5.bölümde, Yabancı şirketin kampına Sanem eşli katılacağını söyledi. Bunun içinde Ayhan’ın abisi Osman’ı ikna ettiler. Muzafferden Osman’ın kamp alanına gelmesi için eski lüks aracı aldılar. Kampta bir sürü komik olaylar oldu. Bu arada Sanem’de ki yüzük, bir Emre’ye bir Sanem’e geçti. Aylin, Yüzüğün Sanem’de olduğunu gördü, fakat Emre’ye söylemedi. Emre’nin telefonundan kampanya fotoğraflarını aldı. Bunlarla daha önce başlanmış gibi bir kampanya hazırlanmasını söyledi.

Erkenci Kuş 6.Bölüm Sansürsüz İzle

Erkenci Kuş 5.bölümde, Yabancı şirket sahibi kamp alanına geldi. Can ile Sanem nişanlı rolüne devam ediyordu. Can, Sanem’i masadan kaldırdı ve dışarıda isterse bu oyuna devam etmeyebileceğini söyledi. Sanem, Can Bey’e kal dersen kalırım, git dersen giderim dedi ve Erkenci Kuş 5.bölüm burada sona erdi. Erkenci Kuş 6.bölüm fragmanı yayınlandı. Erkenci Kuş 6.bölüm fragmanı sitemizden izleyebilirsiniz.

Erkenci Kuş 5.bölüm Önemli Sahneler

1 Yorum Var

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?