Çukur Sansürsüz İzle

Erkenci Kuş 9.Bölüm İzle

Erkenci Kuş 9.Bölüm İzle

Erkenci Kuş 9.Bölüm İzle

Erkenci Kuş 9.Bölüm İzle

Erkenci Kuş 9.Bölüm Sansürsüz İzle, Erkenci Kuş 9.Bölüm İnceleme, Erkenci Kuş 9.Bölüm Tek Part İzle, Erkenci Kuş 9.Bölüm Full HD İzle.

Erkenci Kuş 9.Bölüm İzle

Erkenci Kuş 9.Bölümde Neler Olacak?

Star TV’nin sevilen dizisi Erkenci Kuş 9.bölüm fragmanını izlediğimizde; Sanem şirkette çalışmaya devam ediyor. Sanem bu arada Can ile Polen’in barışıp barışmadığını merak ediyor. Sanem, şirkete gelen sakallı birini sevdiği adam mı diye sorguluyor. Can, Sanem’e o adamı bulduğunda ne yapacağını soruyor.

Erkenci Kuş 9.Bölüm İzle

Erkenci Kuş 9.bölümde şu sorulara cevap arayacağız. Sanem ile Can birbirlerine aşık olduklarını anlatacaklar mı? Emre ile Aylin’in ilişkisi hangi aşamaya gelecek? Ceycey ile Ayhan arasında neler olacak. Leyla, Ankara’dan döndükten sonra Osman ile araları nasıl olacak? Mahallede ki çekişme hangi aşamaya gelecek?

Erkenci Kuş 9.Bölüm İzle

Erkenci Kuş 9.bölümü izleyerek, yukarıda ki sorularımıza cevap arayacağız. Erkenci Kuş 9.bölüm Salı akşamı Kendi kanalı olan Star TV’de izleyebilirsiniz.

Erkenci Kuş 9.Bölüm Ön İzleme

Erkenci Kuş 9.Bölüm Fragman İzle

Erkenci Kuş 9.Bölüm 2.Fragman İzle

Erkenci Kuş 8.Bölümde Neler Oldu?

Erkenci Kuş 8.bölümde,  Sanem, Can’a aşık olduğunu söyleyemedi. Can’da aynı zamanda Sanem’e aşık olduğunu söyleyemedi. Beraber geçirdikleri romantik  akşamın sonunda ayrıldılar. Gündüz Can, Sanem’in şirketten ayrılmaması için elinden geleni yaptı. Fakat Sanem, Can’a yaptığı kötülüklerden dolayı, Can’dan kaçmaya devam etti.

Erkenci Kuş 9.Bölüm İzle

Erkenci Kuş 8.bölümde;Bu arada mahallede komik olaylar olmaya devam etti.  Bu arada Sanem, Demet’ten bol miktarda kendisinden özür dileterek intikamını aldı. Emre ile Aylin arası gittikçe açılmaya başladı. Aylin, yeni oyunların peşine düştü. En sonda Can, Sanem’e çekip gideceğini söyledi. Sanem, Can gitmesin diye  gece Can’ın evine gitti ve Polen ile karşılaştı. Erkenci Kuş 8.bölüm burada sona erdi.

Erkenci Kuş 8.Bölüm Önemli Bölümler

Erkenci Kuş 8. Bölüm – Toplantıya Sanem Damgası!

Erkenci Kuş 8. Bölüm – Yüzümü Görmeyeceksin

Erkenci Kuş 8. Bölüm – Veda Hediyesi

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?