Çukur Sansürsüz İzle

Gizem Treni İzle

Gizem Treni İzle

Gizem Treni İzle

Gizem Treni İzle

Gizem Treni Sansürsüz İzle, Gizem Treni Tek Part İzle, Gizem Treni Full HD İzle,  Sansürsüz Gizem Treni İzle, mystery train

Gizem Treni İzle

Filmin Süresi: 110 Dakika

Filmin Yönetmeni: Jim Jarmusch

Filmin Oyuncuları: Masatoshi Nagase, Youki Kudoh, Nicoletta Braschi

Filmin Türü: Dramatik komedi

Gizem Treni Fragman İzle

Gizem Treni filminin yönetmeni Jim Jarmusch, her zaman ki gibi çok güzel bir film yapmış. Film yönetmen kısmında Jim Jarmusch olduktan sonra filmi izlemeye hiç şüphe duymadan gidilebilir. Gizem Treni filmi de gönül rahatlığı ile izleyebileceğiniz güzel bir film.

Gizem Treni İzle

Gizem Treni filminin konusundan kısaca bahsedecek olursak. Bir otelde üç ayrı kişinin başına gelenler anlatılıyor fakat bu üç kişi hiçbir şekilde karşılaşmıyorlar. Esasında Gizem Treni filmi üç ayrı filmin bir arada işlenmiş hali gibi.

Gizem Treni İzle

Gizem Treni filmin de ki karakterleri kısaca açıklayalım. Carl perkins hayranı bir adam olan Jun ve Kral Elvis Presley Hayranı Mitsuko’nun kocasının cenasini Roma’ya götürmeye çalışan bir dul ile aynı otelde odasında kalan kaçak bir kadının ve eşi tarafından terk edilen bir adam ve onun kayınbiraderinin hikayesi anlatılıyor. Jim Jarmusch bu filminde de mizahı, drama ile beraber çok iyi işlemiş.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?