Çukur Sansürsüz İzle

Gökdelen Filmi Sansürsüz İzle

Gökdelen Filmi Sansürsüz İzle

Gökdelen Filmi Sansürsüz İzle

Gökdelen Filmi Sansürsüz İzle

Sansürsüz Gökdelen Filmi İzle, Gökdelen Sansürsüz Tek Part İzle, Gökdelen Full HD İzle, Gökdelen Sansürsüz Full HD izle

Gökdelen Filmi Sansürsüz İzle

Filmin Süresi: 103 Dakika

Filmin Türü: Aksiyon, Gerilim

Filmin Yönetmeni: Rawson Marshall Thurber

Filmin Oyuncuları: Dwayne Johnson, Neve Campbell, Chin Han

Gökdelen Filmi Türkçe dublaj Fragman İzle

Gökdelen filmi karşımıza Dwayne Jonson  filmi olarak çıkıyor. Dwayne Jonson son yıllarda aksiyon filmin aranan adamı olmuş durumda. Bir zamanlar Stallone, Willis veya Gibson gibi şimdi de aksiyon filmlerinin aranan yüzü Dwayne Jonson oldu. Dwayne Jonson, filmlerinde bol aksiyonun yanında komediyi de çok iyi kullanan bir aktör. Bu da günümüzde Dawayne Jonson’u son zamanların tartışmasız lider oyuncusu yapıyor.

Gökdelen Filmi Sansürsüz İzle

Dwayne Jonson aksiyonun yanında komedi yeteneklerini de kullanarak gençlerin ve çocukların sevgisini kazanmış durumda, bu özellikleride diğer aksiyon filmi aktörlerinden önde olmasını sağlıyor.

Gökdelen Filmi Sansürsüz İzle

Gökdelen filmine gelecek olursak çok iyi bir konumda ki bir gökdelenin son katlarında ağırlıklı olarak geçen bir film. Bu da filme ayrı aksiyon zevki katmış durumda. Filmin yönetmen koltuğunda oturan Rawson Marshall Thurber’ı daha önce çektiği komedi filmlerinden tanıyoruz. Yönetmenin bu özelliği bu filme de yansımış durumda. gökdelen filminde aksiyonun yanında komediyi de ustalıkla kullanması filmi baştan sona büyük zevkle izlemenize neden oluyor.

Gökdelen Filmi Sansürsüz İzle

Gökdelen filminde ki kahramanımız FBI’dan emekli olmuş bir polistir. Emekli olduktan sonra tek işi ailesi ile güzel ve hoş vakit geçirmektir. Ailesine her hangi bir zarar gelmemesi için çaba göstermektedir. Gökdelen filmi bol bütçeli aksiyon filmleri dönemine girdiğimizi gösteriyor. Bundan sonra çekilecek aksiyon filmleri film şirketlerine ya çok kazandırır, yada tutmazsa milyonlarca doları çöpe attırır. Bunun iyi tarafı ise bundan sonra aksiyon filmi yapacak yapımcıların çok kaliteli aksiyon filmleri ile karşımıza çıkmak zorunda olduklarıdır. Bu da izleyici için bulunmaz bir nimettir.

Gökdelen Filmi Sansürsüz İzle

Gökdelen filmini içeriğine gelince, kahramanımız Will Sawyer, Daha önce FBI’da arama kurtarma ekibi başındadır. FBI’dan emekli olduktan sonra Çin’de ki bir gökdelenin koruma sorumluluğunu yapmaktadır. Nasıl olduysa bu gökdelende yangın çıkar ve bu yangının suçu kahramanımız Sawyer’in üzerine kalır. Sawyer’in işi zordur, çünkü hem yangını çıkaranları bulup kendini aklaması lazımdır aynı zamanda bina da bulunan ailesini kurtarmak zorundadır. Gökdelen filmi aksiyon bakımından izleyiciyi doyuracak kapasite güzel bir film olarak karşımız da duruyor.

Gökdelen Filmi Sansürsüz İzle

Gökdelen filminin yönetmen koltuğunda daha önce komedi filmlerinden tanıdığımız Rawson Marshall Thurber’ı görüyoruz. Gökdelen Filminin oyuncuları ise son zamanların aksiyon filmlerinin yıldız oyuncusu Dwayne Jonson, Pablo Schreiber, Roland Moller, Paul McGillion, byron Lawson, Hannah Quinlivan ve Adrian Holmes gibi ünlü oyunculardan oluşuyor.

 

 

 

 

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?