Çukur Sansürsüz İzle

Jurassic World – Yıkılmış Krallık Sansürsüz İzle

Jurassic World - Yıkılmış Krallık Sansürsüz İzle

Jurassic World – Yıkılmış Krallık Sansürsüz İzle

Jurassic World - Yıkılmış Krallık Sansürsüz İzle

Sansürsüz Jurassic World – Yıkılmış Krallık İzle

Jurassic World – Yıkılmış Krallık İzle

Jurassic World – Yıkılmış Krallık Tek Part İzle

Jurassic World - Yıkılmış Krallık Sansürsüz İzle

Filmin Yapım Yılı: 2018 – ABD

Filmin Yönetmeni: Juan Antonio Bayona

Filmin Süresi: 128 Dakika

Filmin Türü: Macera – Bilimkurgu

Filmin Oyuncuları:  Chris Pratt – Bryce Dallas Howard – Rafe Spall

Jurassic World – Yıkılmış Krallık sansürsüz izle

Jurassic World – Yıkılmış Krallık filmi; Daha önce dinozorlarla, ve diğer tarihte yaşadığı varsayılan büyük  canlılarla ilgili bir sürü film yapıldı. Bu filmlerin bir kısmı komedi filmiydi, bir kısmı macera, bir kısmı aksiyon ve bir kısmı da korku filmiydi. Jurassic World-Yıkılmış Krallık filmi macera ve komedi alanına giren güzel bir yapıt olmuş. Filmde efektler çok güzel kullanılmış. Jurassic World  – Yıkılmış Krallık filmini izlerken hem maceranın içine giriyorsunuz aynı zamanda yaşananlarda ki güldürü unsurlarından dolayı gülme krizine giriyorsunuz.

Jurassic World - Yıkılmış Krallık Sansürsüz İzle

Jurassic World – Yıkılmış Krallık filminin yönetmen koltuğunda ünlü yönetmen Juan Antonio Bayona’yı görüyoruz. Filmde bir çok ünlü oyuncuyu görüyoruz. Jurassic World – Yıkılmış Krallık filminin başrol oyuncuları ise Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Rafe Spall isimli oyuncuları görüyoruz. Filmi izlerken oyuncu kadrosu tam bir uyum içinde çalıştığı görülüyor.

Jurassic World - Yıkılmış Krallık Sansürsüz İzle

Jurassic World – Yıkılmış Krallık filminin birinci filmide büyük bir facia yaşanmıştı bunun üzerine, Claire’nin dinozorlara bakış açısı değişir. Daha önce dinozorlar bir maket olarak görmekteydi fakat faciadan sonra dinozorları koruma grubu kurar. Bu grubun amacı ise bir adada aktif hale gelen yanardağdan dolayı, buradaki dinozorları ada dışına çıkarmaktır. Claire, bu tehlikeli görev içinde dinozorlar konusunda uzman biri olan Owen Grady’den yardım ister. Owen Grady, Claire’nin yardım çağrısına olumlu cevap verir. Bunun üzerine ikilinin adaya yolculuğu başlar. Bu ikili daya ulaştıklarında her şey birbirine karışır. Bizi güzel bir macera ve komedi ağırlıklı film bekliyor.

Jurassic World – Yıkılmış Krallık Fragman İzle

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?