Çukur Sansürsüz İzle

Kadın 27. Bölüm Fragman ve İnceleme

Kadın 27. Bölüm İnceleme

Kadın 27. bölüm fragman izle

Kadın 27.Bölüm İzle

Kadın dizisi gerçekten son zamanlarda izlediğim en mükemmel dizilerden birisi. Özellikle dizideki oyuncuların, olayları kendileri yaşıyormuşcasına gerçekçi oynaması insanı alıp götürüyor. Dizide kendisini sadece 2 çocuğuna adamış, onların yüzünü güldürebilmek için çabalayan bir annenin hikayesi anlatılıyor. Özge Özpirinççi’yi daha önce romantik komedi dizilerinden tanıyoruz.Böyle bir dizide başrol oynayabileceğini düşünmüyorduk açıkçası ama gerçekten bizi de yanıltmayı başardı ve 10 numara bir iş çıkardı.Kadın dizisinin gerek konusu olsun, gerek oyuncu kadrosu, gerekse oyuncularının diziye kendini vermesi saatlerce televizyon başından kalkmayıp, izleyebileceğimiz bir dizi haline gelmiş.

Kadın 27. bölüm çok heyecanlı geçeceğe benziyor. Levent Sarp’a Bahar’ın ve çocukların yaşadığını söyleyecek mi? Sarp’ın kayınpederinin adamı Hatice veya Enver’e bir zarar verecek mi? Yoksa sadece Şirin’ gözdağı mı verecek? Yoksa Şirin’e mi bir zarar verecek? Sarp bu bölümde Bahar ve çocuklarının yaşadığını öğrenebilecek mi? Şirin Bahar’a ilik vermekten vazgeçecek mi? Bu soruların cevaplarını öğrenebilmek için dizinin günü olan Salı akşamını merakla bekliyoruz. Kadın dizisi müdavimleri Salı akşamı FOX TV de diziyi izleyebilirsiniz.

Özge Özpirinçci – Bahar Çeşmeli

Caner Cindoruk – Sarp Çeşmeli

Bennu Yıldırımlar – Hatice Sarıkadı

Seray Kaya – Şirin Sarıkadı

Ayça Erturan – Yeliz Ünsal

Ece Özdikici – Jale Demir

KADIN” eşini kaybetmiş iki çocuklu genç bir kadının, Bahar’ın ayakta kalma mücadelesidir. Annesi tarafından sekiz yaşındayken terk edilen Bahar, daha sonra babaannesini ve babasını da kaybetmiş ve hayatta yapayalnız olduğunu düşündüğü günlerde delicesine bir aşkla bağlandığı Sarp’la tanışmıştır. Birlikte geçirdikleri mutlu yılların ardından kocasını da kaybettiğinde Bahar’ı hayata bağlayan iki şey kalmıştır: Çocukları Nisan(7) ve Doruk(4). Onlarla elele verip hayatı bir oyuna, fakirliği eğlenceye, yokluğu neşeye çevirmeyi başarır. İnsanın yüzü güldüğünde kalbinin de onunla birlikte gülümseyeceğine inanır.

Verdiği zorlu hayat mücadelesinde en büyük dayanağı ölmüş kocası Sarp’la yaşamış olduğu büyük aşktır. Onunla dertleşir, hayatın her anında onunla yaşadığı günleri tekrar hatırlar. Bu hatıralar onun geçmişiyle bugünü arasında bir köprüdür. Ancak aynı zamanda geleceğe doğru kurulacak bir köprünün önünde de bir engel teşkil ederler çünkü Bahar’ın kalbinde yeni bir aşka ve ilişkiye yer yoktur. Bu genç ve güzel kadın çocukları için kendi hayatından ve kadınlığından vazgeçmiştir. Hem de seve seve…

Ceyda Gelinlik Bakıyor

27. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandığın da Burada Olacak

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?