Çukur Sansürsüz İzle

Kadın 27.Bölümü Nereden İzlerim ?

Kadın 27. Bölüm

Kadın 27. Bölüm Sansürsüz Nasıl İzlerim ? Kadın 27.Bölümü Nereden İzlerim ? Kadın 27.Bölüm Tek Parça Nereden İzlenir ?

Kadın dizisi bildiğimiz üzere Fox Tv ekranlarının en sevilen dizisi diyebiliriz. Bu yorumu yapabilme hakkını da bize reyting sonuçları veriyor. Özge Özpirinççi gerçekten çok başarılı bir oyunculuk sergiliyor. Her geçen gün üstüne koyan bu oyunculuk bizi de içine çekiyor.Başarılarının devamı dileriz tabi ki gelelim asıl sorunumuza.

Salı akşamları saat 20:00’da yayımlanan bu diziyi izlerken birçok reklamla karşılaşıyoruz.Hatta bazı yerlerini sansürlü izliyoruz. Tabi ki televizyondan izlemenin tadı başka olmuyor değil. Ailecek ekran karşısına geçip izlemenin tadı bir başka. Reklam aralarında dizinin kritiğini yapmak bunlar çok güzel olaylar ama vakit nakittir sonuçta.Hem bu sebeple hem de televizyon ekranlarından izleyemeyenler için Fox Tv çok güzel bir seçenek sunuyor.Kadın dizisi televizyonda yayımlandıktan hemen sonra Fox Tv resmi internet sitesinde sansürsüz olarak yayımlanıyor. Kadın 27.bölümü izleyemeyeceğim diye üzülmeyin buradan Fox Tv internet sayfasına gidip tüm bölümleri izlemeye başlayın.İyi seyirler.

Kadın 27.Bölüm İzle

Kadın dizisi gerçekten son zamanlarda izlediğim en mükemmel dizilerden birisi. Özellikle dizideki oyuncuların, olayları kendileri yaşıyormuşcasına gerçekçi oynaması insanı alıp götürüyor. Dizide kendisini sadece 2 çocuğuna adamış, onların yüzünü güldürebilmek için çabalayan bir annenin hikayesi anlatılıyor. Özge Özpirinççi’yi daha önce romantik komedi dizilerinden tanıyoruz.Böyle bir dizide başrol oynayabileceğini düşünmüyorduk açıkçası ama gerçekten bizi de yanıltmayı başardı ve 10 numara bir iş çıkardı.Kadın dizisinin gerek konusu olsun, gerek oyuncu kadrosu, gerekse oyuncularının diziye kendini vermesi saatlerce televizyon başından kalkmayıp, izleyebileceğimiz bir dizi haline gelmiş.

Kadın 27.Bölüm İzle

Kadın 27. bölüm çok heyecanlı geçeceğe benziyor. Levent Sarp’a Bahar’ın ve çocukların yaşadığını söyleyecek mi? Sarp’ın kayın pederinin adamı Hatice veya Enver’e bir zarar verecek mi? Yoksa sadece Şirin’ gözdağı mı verecek? Yoksa Şirin’e mi bir zarar verecek? Sarp bu bölümde Bahar ve çocuklarının yaşadığını öğrenebilecek mi? Şirin Bahar’a ilik vermekten vazgeçecek mi? Bu soruların cevaplarını öğrenebilmek için dizinin günü olan Salı akşamını merakla bekliyoruz. Kadın dizisi müdavimleri Salı akşamı FOX TV de diziyi izleyebilirsiniz.

Kadın 27.Bölüm İzle

Özge Özpirinçci – Bahar Çeşmeli

Caner Cindoruk – Sarp Çeşmeli

Bennu Yıldırımlar – Hatice Sarıkadı

Seray Kaya – Şirin Sarıkadı

Ayça Erturan – Yeliz Ünsal

Ece Özdikici – Jale Demir

Kadın 27.Bölüm İzle

KADIN” eşini kaybetmiş iki çocuklu genç bir kadının, Bahar’ın ayakta kalma mücadelesidir. Annesi tarafından sekiz yaşındayken terk edilen Bahar, daha sonra babaannesini ve babasını da kaybetmiş ve hayatta yapayalnız olduğunu düşündüğü günlerde delicesine bir aşkla bağlandığı Sarp’la tanışmıştır. Birlikte geçirdikleri mutlu yılların ardından kocasını da kaybettiğinde Bahar’ı hayata bağlayan iki şey kalmıştır: Çocukları Nisan(7) ve Doruk(4). Onlarla elele verip hayatı bir oyuna, fakirliği eğlenceye, yokluğu neşeye çevirmeyi başarır. İnsanın yüzü güldüğünde kalbinin de onunla birlikte gülümseyeceğine inanır.

Verdiği zorlu hayat mücadelesinde en büyük dayanağı ölmüş kocası Sarp’la yaşamış olduğu büyük aşktır. Onunla dertleşir, hayatın her anında onunla yaşadığı günleri tekrar hatırlar. Bu hatıralar onun geçmişiyle bugünü arasında bir köprüdür. Ancak aynı zamanda geleceğe doğru kurulacak bir köprünün önünde de bir engel teşkil ederler çünkü Bahar’ın kalbinde yeni bir aşka ve ilişkiye yer yoktur. Bu genç ve güzel kadın çocukları için kendi hayatından ve kadınlığından vazgeçmiştir. Hem de seve seve…

Kadın 27.Bölüm İzle

Ceyda Gelinlik Bakıyor

Kadın 27.Bölüm İzle

Kadın 27.Bölüm İzle

Kadın 27.Bölüm İzle

Kadın 27.Bölüm İzle

Kadın 27.Bölüm İzle

Kadın 27.Bölüm İzle

Kadın 27.Bölüm İzle

Kadın 27.Bölüm İzle

Kadın 27.Bölüm İzle Tek Parça

Kadın 27.Bölüm İzle Tek Parça

Kadın 27.Bölüm İzle Tek Parça

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?