Çukur Sansürsüz İzle

Kadın 28. Bölüm İzle

Kadın 28. Bölüm İzle

Kadın 28. Bölüm İzle, Kadın 28. Bölüm Fragman İzle, Kadın 28. Bölümde Neler Oluyor?, Kadın 28. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı?, Kadın 28.Bölüm İnceleme.

Kadın 28. Bölüm İzle

Kadın dizisi gerçekten son zamanlarda izlediğim en mükemmel dizilerden birisi. Özellikle dizideki oyuncuların, olayları kendileri yaşıyormuşcasına gerçekçi oynaması insanı alıp götürüyor. Dizide kendisini sadece 2 çocuğuna adamış, onların yüzünü güldürebilmek için çabalayan bir annenin hikayesi anlatılıyor. Özge Özpirinççi’yi daha önce romantik komedi dizilerinden tanıyoruz.Böyle bir dizide başrol oynayabileceğini düşünmüyorduk açıkçası ama gerçekten bizi de yanıltmayı başardı ve 10 numara bir iş çıkardı.Kadın dizisinin gerek konusu olsun, gerek oyuncu kadrosu, gerekse oyuncularının diziye kendini vermesi saatlerce televizyon başından kalkmayıp, izleyebileceğimiz bir dizi haline gelmiş.

Kadın 28. Bölüm İzle

Kadın 27. bölümü çok heyecanlı bir şekilde hatta nefeslerimizi tutarak izledik. Şimdi Kadın dizisi 27. bölümden yola çıkarak Kadın dizisi 28. bölümde olacakları tahmin etmeye çalışalım. Kadın 27. bölümde Şirin çok korktu.Kadın 27. bölümde Şirin Sarp’a çocuklar öldü diye yalan mesaj yolladı. Kadın 27. bölümde Ceyda düğün yapıyordu. Kadın 28. bölümde, Sarp’ın yaşadığını öğrenen Hatice ne yapacak. Kadın 28.bölümde Ceyda düğünde ne gibi bir oyun oynayarak evlenmekten kurtulacak. Yoksa evli mi? Kalacak. Kadın 28. bölümde Hatice’nin bulduğu Bahar’ın Babasının sevgilisi olan Bahar’ın kızı ile Bahar kardeş mi? Kadın 28. bölümde Bahar’a yeni ilik bulunacak mı? Kadın 28. bölümde Sarp Çocuklarının yaşadığına ulaşabilecek mi? Bu sorulara cevap bulmak için Kadın 28. bölümü sabırsızlıkla bekliyoruz.

Kadın 28. Bölüm İzle

Özge Özpirinçci – Bahar Çeşmeli

Caner Cindoruk – Sarp Çeşmeli

Bennu Yıldırımlar – Hatice Sarıkadı

Seray Kaya – Şirin Sarıkadı

Ayça Erturan – Yeliz Ünsal

Ece Özdikici – Jale Demir

Kadın 28. Bölüm İzle

KADIN” eşini kaybetmiş iki çocuklu genç bir kadının, Bahar’ın ayakta kalma mücadelesidir. Annesi tarafından sekiz yaşındayken terkedilen Bahar, daha sonra babaannesini ve babasını da kaybetmiş ve hayatta yapayalnız olduğunu düşündüğü günlerde delicesine bir aşkla bağlandığı Sarp’la tanışmıştır. Birlikte geçirdikleri mutlu yılların ardından kocasını da kaybettiğinde Bahar’ı hayata bağlayan iki şey kalmıştır: Çocukları Nisan(7) ve Doruk(4). Onlarla elele verip hayatı bir oyuna, fakirliği eğlenceye, yokluğu neşeye çevirmeyi başarır. İnsanın yüzü güldüğünde kalbinin de onunla birlikte gülümseyeceğine inanır.

Verdiği zorlu hayat mücadelesinde en büyük dayanağı ölmüş kocası Sarp’la yaşamış olduğu büyük aşktır. Onunla dertleşir, hayatın her anında onunla yaşadığı günleri tekrar hatırlar. Bu hatıralar onun geçmişiyle bugünü arasında bir köprüdür. Ancak aynı zamanda geleceğe doğru kurulacak bir köprünün önünde de bir engel teşkil ederler çünkü Bahar’ın kalbinde yeni bir aşka ve ilişkiye yer yoktur. Bu genç ve güzel kadın çocukları için kendi hayatından ve kadınlığından vazgeçmiştir. Hem de seve seve…

Kadın 28. Bölüm İzle

Hatice gerçekleri öğrenince ne yapacak?

Kadın 28. Bölüm İzle

Kadın 28.Bölüm Fragmanı yayınlandığında ilk buradan izleyebilirsiniz.

Kadın 28. Bölüm İzle

  Kadın 28. Bölüm İzle

Kadın 28. Bölüm İzle

Kadın 28. Bölüm İzle

Kadın 28. Bölüm İzle

Kadın 28. Bölüm İzle

Kadın 28. Bölüm İzle

Kadın 28. Bölüm İzle

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?