Çukur Sansürsüz İzle

Kadın 31.Bölüm Tek Part İzle

Kadın 31.Bölüm Tek Part İzle

Kadın 31.Bölüm Tek Part İzle

Kadın 31.Bölüm Fragmanı İzle – Kadın 30.Bölüm Tek Part İzle – Kadın 31. Bölüm İzle – Kadın 31.Bölüm İnceleme,

Kadın 31.Bölüm Tek Part İzle

Kadın 30.Bölümde Neler Oldu?

Kadın 30.bölümde neler oldu onu kısaca anlatalım. Kadın 30.bölümde, Enver Sarp’ın yaşadığını öğrendi. Hatice’nin eski kocasının sevgilisi olan Bahar’dan telefon geldi. Hatice’ye telefon açan Bahar, kızının Bahar’ın kardeşi olduğunu söyledi. Sarp’ın yaşadığını öğrenen Enver, Şirin’e gider. Şirin’den onu sarp ile görüştürmesini ister yoksa polise gideceğini söyler. Hatice ve doktor Jale, Enver’e Sarp’ın yaşadığını Bahar’a şimdi söylenmemesi gerektiğini açıklarlar.

Kadın 31.Bölüm Tek Part İzle

Kadın 30.bölümde, Şirin, anne ve babasını Bahar ve çocuklar için yapılmış sahte mezarlığa götürür. Bildiklerinin bir kısmını onlara anlatır. Enver, Şirin’e mutlaka Sarp ile görüşmesi gerektiğini söyler ve bir gün mühlet verir. Şirin panik ile Levent’e olanları anlatır ve Levent’in Sarp’a ulaşmasını ister. Levent Sarp’a ulaşır ve durumu anlatır.

Kadın 31.Bölüm Tek Part İzle

Kadın 30.bölümde, Sarp’ın annesi yeni gelininden ev ister. Sarp’ın karısı ev almayacağını söyler. Sarp’ın annesi çocukların okuluna gider. Oradan çocuklarla beraber Bahar’ın evine gider. Bahar ve çocuklarla sohbet eder bu arada çocukların resim ve videolarını telefonuna çeker. Bahar’ın evinde çektiği görüntülerle yeni gelinine ev alması için şantaj yaptı.

Kadın 31.Bölüm Tek Part İzle

Kadın 30.bölümde Ceyda, Peyami ile kıydıkları nikahın sahte olduğunu öğrenir. Jale boşanacağı kocasının, Yeliz’e ilgi duyduğunu öğrenir. Arif’in babası, Yusuf yeni işine başlar yeni işi köpek gezdirmektir. Fakat Yusuf köpeklerden çok korkmaktadır. Enver Sarp’ın yaşadığını, Yeliz, Ceyda ve Arif’e söylemek ister. Fakat onlar bunu öğrenmek istemezler ve bildiği şeyi söylememesini isterler.

Kadın 31.Bölüm Tek Part İzle

Kadın 31. Bölümde neler olacak?

Kadın 31.bölüm fragmanı izle

Kadın 31.bölümde neler olacak? Kadın 31.bölümde neler olacağını fragmana da bakarak tahmin etmeye çalışalım.

FOX TV’nin sevilen dizisi Kadın 31.bölümü 29 Mayıs Salı akşamı kendi kanalında ve kendi saatinde FOX TV’de oynayacak. Kadın 30.bölümde, Sarp ile Enver görüşebilecek mi? Enver Sarp’a Bahar ve çocukların yaşadığını söyleyecek mi? Sarp’ın kayınpederi Enver ile Sarp’ın buluşmasını engelleyebilecek mi? Sarp’ın annesinin Bahar’ı ziyarete gittiğini öğrenen, Sarp’ın kayınpederi ne yapacak. Sarp’ın karısı annesine ev alacak mı? Bahar’ın yeni ortaya çıkan kardeşi ilik nakli için örnek verecek mi? Şirin hastaneye yatacak mı? Bu ve benzeri sorularımıza cevapları Kadın 31. Bölümde bulabiliriz. Kadın 31. Bölüm 29 Mayıs Salı günü FOX TV’den izleyebilirsiniz.

Kadın 31.Bölüm Tek Part İzle

Özge Özpirinçci – Bahar Çeşmeli

Caner Cindoruk – Sarp Çeşmeli

Bennu Yıldırımlar – Hatice Sarıkadı

Seray Kaya – Şirin Sarıkadı

Ayça Erturan – Yeliz Ünsal

Ece Özdikici – Jale Demir

Kadın 31.Bölüm Tek Part İzle

KADIN” eşini kaybetmiş iki çocuklu genç bir kadının, Bahar’ın ayakta kalma mücadelesidir. Annesi tarafından sekiz yaşındayken terkedilen Bahar, daha sonra babaannesini ve babasını da kaybetmiş ve hayatta yapayalnız olduğunu düşündüğü günlerde delicesine bir aşkla bağlandığı Sarp’la tanışmıştır. Birlikte geçirdikleri mutlu yılların ardından kocasını da kaybettiğinde Bahar’ı hayata bağlayan iki şey kalmıştır: Çocukları Nisan(7) ve Doruk(4). Onlarla elele verip hayatı bir oyuna, fakirliği eğlenceye, yokluğu neşeye çevirmeyi başarır. İnsanın yüzü güldüğünde kalbinin de onunla birlikte gülümseyeceğine inanır.

Verdiği zorlu hayat mücadelesinde en büyük dayanağı ölmüş kocası Sarp’la yaşamış olduğu büyük aşktır. Onunla dertleşir, hayatın her anında onunla yaşadığı günleri tekrar hatırlar. Bu hatıralar onun geçmişiyle bugünü arasında bir köprüdür. Ancak aynı zamanda geleceğe doğru kurulacak bir köprünün önünde de bir engel teşkil ederler çünkü Bahar’ın kalbinde yeni bir aşka ve ilişkiye yer yoktur. Bu genç ve güzel kadın çocukları için kendi hayatından ve kadınlığından vazgeçmiştir. Hem de seve seve…

Kadın 31.Bölüm Tek Part İzle

Ceyda’ya Büyük Sürpriz.

Sarp Hayatta mı?

Çünkü Ben Hastayım.

Merhaba Bahar.
Onu Bize Babamız Almıştı.

 

Kadın 31.Bölüm Tek Part İzle

 

Kadın 31.Bölüm Tek Part İzle

Şirin Her Şeyi Açıklıyor.  Kadın 31.Bölüm Tek Part İzle

Senin ki Geldi.

Sarp Yaşıyor mu?

Bahar’ın Hayatını Geri Verecek
Arif Abi Bize Bakar.
Bana Ev Alacaksın.
Sarp’la Görüştür Beni Yoksa!
Yusuf Yusuf

Çocukların Sürprizi

Enver, Şirin’den Hesap Soruyor.
Kadın 31.Bölüm Tek Part İzle

Kadın 31.Bölüm Tek Part İzle

Kadın 31.Bölüm Tek Part İzle

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?