Çukur Sansürsüz İzle

KAFALAR KARIŞIK | FRAGMAN ( 7 ARALIK’TA SİNEMALARDA )

KAFALAR KARIŞIK 7 Aralık’ta Sinemalarda!

Bilet almak için;
https://www.cinemaximum.com.tr/kafala…
https://www.biletinial.com/sinema/kaf…

Youtube’da dört milyonun üzerinde takipçisi bulunan Kafalar ekibinin başrolünde yer aldığı Kafalar Karışık, aşık olduğu Buse ile evlenebilmenin yollarını arayan Atakan ile ona bu uğurda yardımcı olan arkadaşları Fatih ve Bilal’in hikâyelerini anlatıyor.

Atakan, zengin sevgilisi Buse’ye aşıktır. Evlenmelerinde tek engel ise Buse’nin dedesidir. Atakan da Buse ile evlenmek için tek çare olarak Buse’nin yıllardır kayıp olan öz babasını bulmaya karar verir. Kadim dostları Fatih ve Bilal de elbette bu serüvende ona eşlik edeceklerdir. Kafalar, arayışları sonunda kendilerini bir anda Antalya’da bulacak ve işler iyiden iyiye karışmasıyla aksiyon ve komedi dolu bir macera başlayacaktır.

ILS Vision Pictures sunar.

Oyuncular: Metin Akpınar, Atakan Özyurt, Bilal Hancı, Fatih Yasin, Cihan Ünal, Güven Kıraç, Erkan Can, Perihan Savaş, Feride Hilal Akın, Erhan Yazıcıoğlu, Ruhi Sarı, Zuhal Yalçın, Selahattin Taşdöğen, Nilgün Kasapbaşoğlu, Hakan Tunçbilek, Behzat Gerçeker, Ece Seçkin, Derya Uluğ, Funda Arar, Samsun Demir, Enes Batur, Reynmen (Yusuf Aktaş), Shredded Brothers, Yener Çevik, Uras Benlioğlu, Veyzel Zaloğlu, Burak Güngör, Başak Karahan, Şeyda Erdoğan, Lord of Murat, Şahangiller, Halil Söyletmez

Yapımcı: Erdem Karahan, Büşra Karahan, Burak Uçman, Kemal Kaplanoğlu

Yönetmen: Yücel Yolcu

Senaryo: Büşra Karahan, Enver Sülük

Görüntü Yönetmeni: Ersin Gök

Müzik: İrsel Civit, Ümit Sayın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?