Çukur Sansürsüz İzle

Kaybedenler Kulübü Yolda Sansürsüz İzle

Kaybedenler Kulübü Yolda Sansürsüz İzle

 

Kaybedenler Kulübü Yolda Sansürsüz İzle

Kaybedenler Kulübü Yolda Sansürsüz İzle

Filmin Süresi: 104 dakika

Filmin Türü: Komedi – Dram

Filmin Yönetmeni: Mehmet Ada Öztekin

Filmin Oyuncuları: Nejat İşler – Yiğit Özşener – Hande Doğandemir

 

Kaybedenler Kulübü Yolda Sansürsüz İzle

Kaybedenler Kulübü Yolda Filmi Fragman İzle

Kaybedenler Kulübü Yolda filmi, Kaybedenler Kulübü filminin devamı niteliğinde çekilmiş bir film. Film sanattan çok günlük yaşamdan bir motor tutkunun nasıl yolunu uzatarak yolculuk yaptığını insana anımsatıyor. Toplumuzda çoğu erkek bir yanı ile çocuk kalır küçüklüğünde bisiklete binip hava basarlar, büyüdüklerinde bu sefer motor tutkularıyla hava basarlar. Bilirler ki çoğu kız motor kullanan erkekten hoşlanır. Esasında bu hoşlanmanın temelinde motor kullanmak , motorla yolculuk yapmak  özgürlüktür. Araba ile yapılan yolculuklar uzamaz en kestirme yerden varacağın yere gitmek için uğraşırsın çünkü acelen vardır. Motorla yapılan yolculuk ise tam tersine yolu sürekli uzatırsın bu motor kullanan insanların ruhlarında vardır.

Kaybedenler Kulübü Yolda Sansürsüz İzle

Kaybeden Kulübü Yolda filmi bize motor tutkunu iki arkadaşın yolu nasıl uzatacaklarını en güzel anlatan bir film olarak karşımıza çıkıyor. Kaybedenler Kulübü Yolda filminde iki kafadar Mete ve Kaan, arkadaşlarıyla beraber tatil yaptıktan sonra, geri dönüş yolculuğuna motorla çıkmaya karar vermeleri ile başlıyor. Fakat iki kafadarın yolculukları planladıkları gibi gitmiyor. Yolda bu iki arkadaşa yolda Sevda katılıyor. Sevda filmde Kaan’a abayı yakmış bir kadın olarak görünüyor.

Kaybedenler Kulübü Yolda Sansürsüz İzle

Kaybedenler Kulübü Yolda filminde Mete’nin alkol sorununa parmak basıyor. Bir insanın alkol ile olan sorununu çok güzel işliyor. Ayrıca erkeklerin bir kısmının hayatın gerçeklerinden kaçmasına rağmen, kadının bütün olumsuzluklara çare aramasını anlatıyor.

Kaybedenler Kulübü Yolda Sansürsüz İzle

Kaybedenler Kulübü Yolda filminin içeriğinden bahsedecek olursak Kaan ile Mete tatil dönüşü motorla yola çıkarlar. Bu yolculuk sırasında bu kafadarlara, Kaan’a  kara sevda denilecek olarak tutkun olan Sevda katılır. Yolculukları sırasında bir sürü aksilik ve o kadar komik olaylarla karşılaşırlar. Kaan, Sevda ile ilişkisinde sıkıntılar yaşamaktadır. Kendisinin birine tam olarak bağlanmaktan korkmaktadır. Bunun için bu ilişkiden kaçmaya çalışmaktadır. Sevda ise tam aksine Kaan’ın ileriye sürdüğü bütün gerekçelere bir çare aramaktadır. Filmde Mete’nin alkol sorunu açık bir şekilde ortaya koymuştur.

Kaybedenler Kulübü Yolda Sansürsüz İzle

Kaybedenler Kulübü Yolda filminin yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin’i görüyoruz. Filmin başrol oyuncuları ise Nejat İşler, Yiğit Özşener ve bu ikiliye bu filmde Hande Doğandemir eşlik ediyor. Kaybedenler Kulübü Yolda filmi Kullanılan argo dil ve sevişme sahnelerinden dolayı mutlaka sansürsüz izlenmesi gereken bir film olarak karşımıza çıkıyor. Çünkü çoğu küçük yerlerde ki sinemalarda sansür sorunu ister istemez ortaya çıkıyor. Bu filmde senaryo  sadece yol üzerine kurulmuş ve çok iyi bir şekilde işlenmiş.

Kaybedenler Kulübü Yolda Film Müziği

Sansürsüz Kaybedenler Kulübü Yolda İzle, Kaybedenler Kulübü Yolda Tek Part İzle, Kaybedenler Kulübü Yolda Full Hd İzle, Kaybedenler Kulübü Yolda Sansürsüz Tek Part İzle

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?