Çukur Sansürsüz İzle

Meleklerin Aşkı 3.Bölüm Sansürsüz İzle

Meleklerin Aşkı 3.Bölüm Sansürsüz İzle

Meleklerin Aşkı 3.Bölüm Sansürsüz İzle

Meleklerin Aşkı 3.Bölüm Sansürsüz İzle

Sansürsüz Meleklerin Aşkı 3.Bölüm İzle, Meleklerin Aşkı 3.Bölüm İzle, Meleklerin Aşkı 3.Bölüm Sansürsüz Tek Part İzle,

Show TV’nin Yaz sezonu bölümde ekrana hızlı bir giriş yapan Meleklerin Aşkı Dizisi oyuncularını kısaca tanıyalım.

Meleklerin Aşkı 3.Bölüm Sansürsüz İzle

Yağmur (Berkay Hardal); Çok küçükken huzurevine bırakılan, akıllı, çalışkan dürüst ve elinden her türlü işin geldiği bir delikanlı.

Meleklerin Aşkı 3.Bölüm Sansürsüz İzle

Melek Gülper Özdemir); Adaletli davranan, doğayı seven, hayvanları seven aynı zamanda çok inatçı bir kız.

Meleklerin Aşkı 3.Bölüm Sansürsüz İzle

Rukiye (Oya Başar); Melek’in annesi, Yağmur’u oğlu gibi seviyor. Büyük kızı ve damadına kızdığı için huzurevine yerleşmiş. Melek ile Yağmur’un arasını yapmaya çalışan, zeki bir kadın.

Meleklerin Aşkı 3.Bölüm Sansürsüz İzle

Necmettin (Toygan Avanoğlu); Melek’in eniştesi, aynı zamanda Melek’i zengin bir adamla evlendirmeye kararlı biri. Bunun için yapmayacağı oyunlar yok. en büyük rakibi kayın validesi Rukiye Hanım, Çünkü Rukiye Hanım, Melike’yi Yağmur’la evlendirmek istiyor.

Meleklerin Aşkı 3.Bölüm Sansürsüz İzle

Melike (Didem Balçın); Melike’nin ablası, Necmettin ile evli, deli dolu bir yapıya sahip bir kadın.

Meleklerin Aşkı Dizisi

Meleklerin Aşkı dizisinin yapımcılığını Süreç film üstlenmiş. Meleklerin Aşkı Dizisinin senarist ve yönetmenliğinde Ersoy  Güler’i görüyoruz. Meleklerin Aşkı dizisi bir çok ünlü oyuncuyu bir araya getirmiş. Oya Başar, Gülper Özdemir, Berkay Hardal, Didem Balçın, Toygan Avanoğlu, Serkan Kuru, Alihan Aracı, Rümeysa Arslan, Özlem Mahmutoğlu, Ebrar Alya Demirbilek, Deniz Kaynak, Aeda Adil Görgen ve burada adını yazmadığımız bir çok başarılı sanatçı rol alıyor.

Meleklerin Aşkı 3.Bölüm Sansürsüz İzle

Meleklerin Aşkı Dizisi Konusu

Meleklerin Aşkı Dizisinin konusunu kısaca açıklayalım. Dizinin Baş erkek aktörü yağmur çok küçükken huzurevine bırakılır. Yağmur burada büyümüştür. Rukiye hanım büyük kızı Melike’ye kızıp huzur evine yerleşir. Burada Yağmur’u çok sever. Küçük kızı Melek ile Yağmur’un evlenmesi için uğraşır. Damat Necmettin ise Melek’i Zengin iş ortağı ile evlendirmek istiyordur. Meleklerin Aşkı dizisi komedi ve dramı bir arada çok güzel işlemiş bir dizi. Diziye tam bir komedi dizisi diyemiyoruz aynı zamanda dram da diyemiyoruz ikisi bir arada çok harika olmuş.

Meleklerin Aşkı 3.Bölüm Sansürsüz İzle

Meleklerin Aşkı 3.Bölümde Neler Olacak?

Yağmur İle Melek’in başına gelen talihsiz örümcek olayı Necmettin’in de başına geldi. Necmettin örümcekten kurtulmak için üstünü çıkarttığında karısı melike içeri girdi. Necmettin karısı Melike’yi nasıl ikna etti? Rukiye Hanım Yağmur ile kızı Melek’i baş başa bırakabilmek için onlar ile beraber annesinin mezarının olduğu yere gideceğini söyler. Melek ile Yağmur, Rukiye Hanım’ın planları doğrultusunda birbirlerine açılabilecekler mi hep beraber Meleklerin Aşkı 3.bölümde göreceğiz. bu arada Necmettin Zengin ortağını yemeğe davet eder ve burada Yağmur’a hizmetkar muamelesi yapar. Bu durum karşısında ev halkı ne yapacaktır? Meleklerin Aşkı 3.bölümü izleyerek göreceğiz.

Meleklerin Aşkı 3.Bölüm Fragmanı İzle

Meleklerin Aşkı 2.Bölümde Neler Oldu?

Rukiye Hanım huzur evinden ayrılınca, damadı Necmettin’in Yanına yerleşti. Yağmur’da huzurevinden ayrılıp Necmettin’in evine bakıcı olarak yerleşti. Yağmur, Necmettin’in evinde çocuklara bakmak, Rukiye Hanım’ın ilaç saatlerini takip etmek, evi temizlemek, ve yemek yapmak gibi görevleri üstlenmiş durumda. Necmettin Yağmur ve Melek’i izlemek için evin her tarafına gizli kamera döşetti ve karısı Melike ile her akşam evde olan biteni heyecanlı bir sinema izler gibi izliyor.

Meleklerin Aşkı 2.Bölüm – Yağmur Fena Yakalandı

Yağmur, Melek’e olan ilgisini açıklamak üzereyken araya kara kedi gibi Melek’in arkadaşı Deniz giriyor. Deniz Yağmur ile sevgili olduklarını söylüyor. Yağmur, Melek’in gözünden düşüyor, daha sonra Deniz ile sevgili olmadıklarına herkesi zorda olsa ikna ediyor.

Meleklerin Aşkı 2.Bölüm – Yanlış Bacanak

Melek ve arkadaşları, Yağmur’un sevgilisinin kim olduğunu öğrenmek için Yağmur’u takip ettiler. Yağmur’un buluştuğu kadını, Yağmur’un sevgilisi zannediyorlar. Yağmur, Melek’e tam onunla ilgilendiğini söyleyecekken küçük kız örümceği kafesten kaçırır ve örümcek, Yağmur ile Melek’in bulunduğu odaya girer. Yağmur ve Melek örümcekten kurtulmak için çaba gösterirken, Onların bulunduğu odayı gizli kamera ile izleyen Necmettin, her şeyi yanlış anlar ve ve Yağmur’u kovalar en sonunda ‘yağmur’un boğazını sıkarken, Melek, Yağmur’un Deniz’in sevgilisi olduğunu söyledi ve bu bölüm burada sona erdi.

Meleklerin Aşkı 2.Bölüm – Havada Aşk Kokusu Seziyorum

Meleklerin Aşkı 2.Bölüm – Kim O Kız?

Meleklerin Aşkı 2.Bölüm – Necmettin’in Başı Dertte!

Meleklerin Aşkı 2.Bölüm – Kızlar Takipte

Meleklerin Aşkı 2.Bölüm – Baraj Kuracağız

Meleklerin Aşkı 2.Bölüm – Benimle Oyun Oynama

Meleklerin Aşkı 2.Bölüm – Görmez Olaydım!

Meleklerin Aşkı 2.Bölüm – Kalbimde Başka Biri Var

Meleklerin Aşkı 2.Bölüm – Aşıksan Gidip Söylemelisin

Meleklerin Aşkı 2.Bölüm – Yiğido Derler Bize

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?