Çukur Sansürsüz İzle

Meleklerin Aşkı 4.Bölüm Sansürsüz İzle

Meleklerin Aşkı 4.Bölüm Sansürsüz İzle

Meleklerin Aşkı 4.Bölüm Sansürsüz İzle

Meleklerin Aşkı 4.Bölüm Sansürsüz İzle

Sansürsüz Meleklerin Aşkı 4.Bölüm İzle, Meleklerin Aşkı 4.Bölüm Tek Part İzle, Meleklerin Aşkı 4.Bölüm FullHD İzle

Show TV’nin Yaz sezonu bölümde ekrana hızlı bir giriş yapan Meleklerin Aşkı Dizisi oyuncularını kısaca tanıyalım.

Meleklerin Aşkı 4.Bölüm Sansürsüz İzle

Yağmur (Berkay Hardal); Çok küçükken huzurevine bırakılan, akıllı, çalışkan dürüst ve elinden her türlü işin geldiği bir delikanlı.

Meleklerin Aşkı 4.Bölüm Sansürsüz İzle

Melek Gülper Özdemir); Adaletli davranan, doğayı seven, hayvanları seven aynı zamanda çok inatçı bir kız.

Meleklerin Aşkı 4.Bölüm Sansürsüz İzle

Rukiye (Oya Başar); Melek’in annesi, Yağmur’u oğlu gibi seviyor. Büyük kızı ve damadına kızdığı için huzurevine yerleşmiş. Melek ile Yağmur’un arasını yapmaya çalışan, zeki bir kadın.

Meleklerin Aşkı 4.Bölüm Sansürsüz İzle

Necmettin (Toygan Avanoğlu); Melek’in eniştesi, aynı zamanda Melek’i zengin bir adamla evlendirmeye kararlı biri. Bunun için yapmayacağı oyunlar yok. en büyük rakibi kayın validesi Rukiye Hanım, Çünkü Rukiye Hanım, Melike’yi Yağmur’la evlendirmek istiyor.

Meleklerin Aşkı 4.Bölüm Sansürsüz İzle

Melike (Didem Balçın); Melike’nin ablası, Necmettin ile evli, deli dolu bir yapıya sahip bir kadın.

Meleklerin Aşkı Dizisi

Meleklerin Aşkı dizisinin yapımcılığını Süreç film üstlenmiş. Meleklerin Aşkı Dizisinin senarist ve yönetmenliğinde Ersoy  Güler’i görüyoruz. Meleklerin Aşkı dizisi bir çok ünlü oyuncuyu bir araya getirmiş. Oya Başar, Gülper Özdemir, Berkay Hardal, Didem Balçın, Toygan Avanoğlu, Serkan Kuru, Alihan Aracı, Rümeysa Arslan, Özlem Mahmutoğlu, Ebrar Alya Demirbilek, Deniz Kaynak, Aeda Adil Görgen ve burada adını yazmadığımız bir çok başarılı sanatçı rol alıyor.

Meleklerin Aşkı 4.Bölüm Sansürsüz İzle

Meleklerin Aşkı Dizisi Konusu

Meleklerin Aşkı Dizisinin konusunu kısaca açıklayalım. Dizinin Baş erkek aktörü yağmur çok küçükken huzurevine bırakılır. Yağmur burada büyümüştür. Rukiye hanım büyük kızı Melike’ye kızıp huzur evine yerleşir. Burada Yağmur’u çok sever. Küçük kızı Melek ile Yağmur’un evlenmesi için uğraşır. Damat Necmettin ise Melek’i Zengin iş ortağı ile evlendirmek istiyordur. Meleklerin Aşkı dizisi komedi ve dramı bir arada çok güzel işlemiş bir dizi. Diziye tam bir komedi dizisi diyemiyoruz aynı zamanda dram da diyemiyoruz ikisi bir arada çok harika olmuş.

Meleklerin Aşkı 4.Bölümde Neler Olacak?

Meleklerin Aşkı 4.Bölümde, Deniz, çocukların dolduruşuyla, çocukları yalnız bırakıp arkadaşı ile Yağmur’ların olduğu yere gider. Melike Deniz’i görünce çocukların yalnız bırakıldığını öğrenir ve çıldırır. Çocuklar ise evde arkadaşları ile büyük bir parti vermişlerdir. Bu arada Yağmur ile Melek biraz daha birbirlerine yaklaşmışlardır. Rukiye Hanım, Nuri Alço’dan çocukların tamamen bir araya gelmesi için ne yapacaksa yapmasını ister. Nuri Alço, Yağmur ve Melek’i sarhoş edip, ikisini bir yatağa üstleri çıkmış şekilde yatırır. Yağmur ile Melek’in yatakta ki durumlarını öğrenen Necmettin çıldırır.

Meleklerin Aşkı 4.Bölüm Sansürsüz İzle

Meleklerin Aşkı 4.bölümde, Yağmur ile Melek’in durumunu gören Necmettin ne yapacak? Yağmur’u evden kovacak mı? Yoksa bu ikiliye evlenmek zorunda mısınız? Diyecek. Yağmur ile Melek’in durumundan sonra Deniz Ne yapacak? Melike hanım eve dönünce evin halini görünce ne yapacak? Bu sorularımıza ve aklımıza gelen diğer sorulara Meleklerin Aşkı 4.bölümde cevap bulabiliriz. Meleklerin Aşkı 4.bölüm 26 Temmuz Perşembe akşamı Show TV’de izleyebilirsiniz.

Meleklerin Aşkı 4.Bölüm Sansürsüz İzle

Meleklerin Aşkı 4.Bölüm Fragmanı İzle

Meleklerin Aşkı 3.Bölümde Neler Oldu?

Meleklerin Aşkı 3.Bölümde Neler Oldu?

Meleklerin Aşkı 3.bölümde, Necmettin kaybettiği eşeğini aramaya devam etti. Eşek diğer çiftliklerde ki hayvanlara zarar vermiş, bu yüzden çiftlik sahipleri eşeği öldürebileceklerini söylediler. Diziye Toygar karakteri giriş yaptı. Toygar zengin, karizmatik, ukala aynı zamanda itici bir karakteri canlandırıyor. Toygar, dizide Melek’i seven ve onu çok isteyen bir adam. Necmettin, Toygar ile Melek’in arasını yapmak için onu eve yemeğe davet etti. Yemek sırasında, Necmettin evini sürekli övmekle meşguldü.   Rukiye Hanım, Toygar’ı sevmediğinden yemeğe inmedi. Toygar, Yağmur’un yaptığı çorbayı soğuk buldu. Yağmur, çorbayı ısıtıp içine bol acı katarak yeniden servis yaptı. Toygar çorbadan içince yandım diye bağırarak dışarı kaçtı. Dışarıda Toygar, Melek’e yaklaşmak istedi, Melek Toygar’ı istemediğini belli etti.

Meleklerin Aşkı 4.Bölüm Sansürsüz İzle

Meleklerin Aşkı 3.bölümde, Yağmur’un arkadaşı, Melek’e sevdiğine söylemek isterken, Yağmurdan kafasına bir tava darbesi aldı. Daha sonraki aşamada havuzda, Yağmur tarafından su terapisine tutuldu. Yağmur, arkadaşına Melek’i sevdiğini söyledi. Arkadaşı, bundan sonra Melek’e yenge gözüyle bakacağını anlattı ve bundan sonra Melek’in diğer kız arkadaşına asılacağını belirtti.

Meleklerin Aşkı 4.Bölüm Sansürsüz İzle

Meleklerin Aşkı 3.bölümde, Rukiye Hanım, Yağmur ile Melek’in aşklarını birbirlerine itiraf etmeleri için, memleketi olan Alçatılı’ya götürdü. Burada Nuri Alço’dan yardım istedi. Nuri Alço, bu iki aşığın aşklarının ortaya çıkması için elinden geleni yapacağını söyledi.

Meleklerin Aşkı 4.Bölüm Sansürsüz İzle

Meleklerin Aşkı 3.bölümde, Alçatılı’da, Nuri Alço’nun hazırladığı bir barda Rukiye Hanım, Nuri Bey, Yağmur ve Melek çok güzel eğlendiler. Hatta Rukiye Hanım’ın ısrarı sonucu Yağmur ve Melek dans bile ettiler. Tabii bu arada yağmur bayağı sarhoş oldu. Eve dönünce ekibimizi büyük bir sürpriz beklemektedir. Necmettin, eşi ve Toygar’ı alarak Alçatılı’ya gelmiştir. Melek, yorgun olduğunu söyleyip izin istedi, Rukiye Hanım Yağmur’a Melek’i yatırmasını söyledi. Gece melek ile Yağmur evden gizlice çıkarak deniz kenarında buluştular. Burada Yağmur tam Melek’e aşkını itiraf edecekken telefon geldi ve Meleklerin Aşkı 3.bölüm burada sona erdi.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?