Çukur Sansürsüz İzle

Meleklerin Aşkı 8.Bölüm İzle

Meleklerin Aşkı 8.Bölüm İzle

Meleklerin Aşkı 8.Bölüm İzle

Meleklerin Aşkı 8.Bölüm İzle

Meleklerin Aşkı 8.Bölüm İnceleme, Meleklerin Aşkı 8.Bölüm Sansürsüz İzle, Meleklerin Aşkı 8.Bölüm Full HD İzle, Meleklerin Aşkı 8.Bölüm Tek Part İzle

Meleklerin Aşkı 8.Bölüm İzle

Meleklerin Aşkı 8.Bölüm İzle

Meleklerin Aşkı 8. Bölümde Neler Olacak?

Meleklerin Aşkı 8.bölüm fragmanını izlediğimizde; Necmettin, öpme sahnesinden dolayı Yağmur’u bayağı kovalar. Bu konu eve taşınır, evde Ekrem Bey Yağmur’u kızından Uzak durmadığı için kovalar. Rukiye Hanım, Deniz’in kızı Melek’ten uzak durmasını ister. Çünkü Melek ile Deniz yakın oldukları sürece, Melek sürekli olarak Yağmur’dan kaçacağını bilir.

Meleklerin Aşkı 8.Bölüm İzle

Meleklerin Aşkı 8.Bölüm İzle

Meleklerin Aşkı 8.bölümde; Yağmur, Melek ile çocuk yurdunda güzel ve eğlenceli vakit geçirirler. Çocukları beraber lunaparka götürürler. Bu ikili arasında ki aşk daha da alevlenir.

Meleklerin Aşkı 8.Bölüm İzle

Meleklerin Aşkı 8.Bölüm İzle

Meleklerin Aşkı 8.Bölümde; Melek, Yağmur’a olan aşkını açıklayabilecek mi? Deniz, Yağmur’u kendine bağlamak için neler yapacak? Ekrem Bey, Yağmur’u kızı Melek’ten uzak tutmak için neler yapacak? Rukiye Hanım, Melek ile Yağmur’un Yakınlaşması için neler yapacak? Melike’nin sürpriz açıklamasına aile fertleri ne gibi tepkiler verecek? Bu sorular ve daha fazlasını 30 Ağustos Perşembe akşamı Meleklerin Aşkı 8.bölümde izleyerek cevap arayacağız.

Meleklerin Aşkı 8.Bölüm Fragman İzle

 Meleklerin Aşkı 7. Bölümde Neler Oldu?

Yağmur, Melek’i düşmek üzere olduğu uçurumdan kurtardı. Yağmur, Melek’e sevdiğini söyleyecekti, Melek söylemesine izin vermedi. Yağmur, Melek’ten karşılık bulamayınca evde ki işten ayrıldı. Melek, Yağmur’un gitmesinden sonra kafayı toparlamak için belli süreliğine evden ayrıldı, ve bir çocuk yurdunda gönüllü yardımcılık yapmaya başladı. Melek gittiği yurtta tesadüf eseri Yağmur isminde çok üzgün bir çocuk ile samimi oldu.

 Meleklerin Aşkı 7. Bölümde; Necmettin ve ailesi Rukiye Hanım ve Ekrem Bey’in çekişmelerinden dolayı zor durumda kaldı. En sonunda Yağmur’a sürpriz yapıp onun eve dönmesi için ikna çalışması yaptılar. Yağmur, tekrar eve döndü fakat bir sorun vardır. Ekrem Bey, Yağmur’un kızına aşık olduğunu öğrenmiştir. Ekrem Bey, Yağmur’dan kızı Melek’ten uzak durmasını istedi.

 Meleklerin Aşkı 7. Bölümü final sahnesinde Yağmur Çocuk yurdunda bir çocuk tiyatrosu oynayacaktır. Bu oyuna bütün aile fertlerini katar. Tesadüf eseri bu oyunu oynayacakları çocuk yurdu, Melek’in gönüllü yardım ettiği yurttur. Oyunda Yağmur Prensi, Melek’te uyuyan prensesi canlandırmaktadır.

 

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?