Çukur Sansürsüz İzle

Nefes Nefese 4.Bölüm İzle

Nefes Nefese 4.Bölüm İzle

Nefes Nefese 4.Bölüm İzle

Nefes Nefese 4.Bölüm İzle

Nefes Nefese 4.Bölüm İzle

Nefes Nefese 4.Bölüm sansürsüz İzle, Nefes Nefese 4.Bölüm Tek Part İzle, Nefes Nefese 4.Bölüm Full HD İzle

Nefes Nefese 4.Bölüm İzle

Nefes Nefese 4.Bölüm İzle

NEFES NEFESE DİZİSİ KONUSU

Nefes Nefese dizisinin konusunu kısaca açıklayacak olursak. Almanya’da babası ile sakin bir hayat yaşayan Rüya, annesinin yaşadığını öğrenir. Rüya’nın annesi Suriye’de işgal altında bir köyde yaşamaktadır. Rüya annesine ulaşmak için sahte bir evlilik yapar. Sahte evlilikten sonra tehlikeli bir yolculuğa çıkar. Bu yolculuk esnasında Rüya’nın yolu Yusuf ile kesişir.

Nefes Nefese 4.Bölüm İzle

Nefes Nefese 4.Bölüm İzle

Yusuf, Antakya’dan ayrılalı 6 yıl olmuştur ve tekrar memleketine dönmüştür. Yusuf’un ailesi kalabalık bir ailedir. Rüya’nın bilmediği ise babasının karanlık yönüdür. Rüya, annesini ararken, Yusuf ve ailesi ile başka maceralara sürüklenir.

Nefes Nefese 4.Bölüm İzle

Nefes Nefese 4.Bölüm İzle

Nefes nefese dizisinin başrol oyuncuları Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız ve Melisa Şenoğlu üstlenmiş. Bu oyuncuların yanında ise Şebnem Hassanisoughi, Caner Şahin, Ezgi Şenler, Gülçin Şantırcıoğlu, Nik Xheliau, Zeyno Eracar, Macit Sonkan, Deniz Hamzaoğlu, Sezer Avcı, Hülya Duyar, Serkan Genç, Mehmet Akif Özdemir, Yelda Püsküllü, Nur Güven, Seçkin Şahin, İpek Ayaz Kortunç, Zeynep Anacan, Pınar Erincin, Burak Zereyalp, Doğukaan Uğurlugülbüken, Derin Oflaz, Asil Yıldırım gibi oyuncular yer alıyor.

Nefes Nefese 4.Bölüm İzle

Nefes Nefese 4.Bölüm İzle

Nefes Nefese dizisi sezona fırtına gibi girdi dersek hiç yanlış olmaz. Star TV’de Çarşamba günü yayınlanan Nefes Nefese dizisi ilk bölümden itibaren haftalık reyting sıralamasında ilk sıralarda yer alıyor.

Nefes Nefese 4.Bölüm İnceleme

Nefes Nefese 4.bölüm fragmanını izlediğimizde; Yusuf, takasta arkadaşı Salih ile beraber Rüya ve babasını kurtarıyorlar. Rüya, babası Atmaca’ya Antakya’da olduğunu bildiriyor. İstirahbat elemanı Sevgi, Atmaca’nın Antakya’da olduğunu öğreniyor. Sevgi, Atmaca’nın çok tehlikeli olduğunu ve hiç bir işini yarım bırakmadığını bildiğinden, peşine düşüyor.

Nefes Nefese 4.Bölüm İzle

Nefes Nefese 4.Bölüm İzle

Rüya’nın internetten tanıştığı ve annesine götürecek Yasin, Yusuf’ların evine baskın düzenleyerek Rüya’yı kaçırıyor. Nefes Nefese 4.bölümde şu sorulara yanıt arayacağız. Atmaca kızı Rüya’yı bulabilecek mi? Yasin, Rüya’yı annesine kavuşturacak mı? Yusuf, Rüya’yı Yasin’in elinden kurtarabilecek mi? Bu ve benzeri sorularımıza cevap bulabilmek için Çarşamba günü Nefes Nefese 4.bölümü izlediğimizde cevaplarımızı bulacağız.

Nefes Nefese 4.Bölüm Fragman İzle

Nefes Nefese 4.Bölüm 2.Fragman İzle

 Nefes Nefese 3.Bölüm İzle

Yusuf, Rüya ile kaçarken eski sevgilisi olan istirahbat elemanını tır garajında çok akıllıca bir plan ile araba değiştirerek atlattı.

Rüya ve Yusuf bağ evine saklandılar. burada üstlerini değiştirdiklerin de Yusuf Eniştesinin gömleğini giydi. Bu gömlek hem renkli ve çok büyük geldi. Rüya ise Yusuf’un kardeşinin elbisesini giydi. Yöresel bir kıyafet olan elbise Rüya’ya çok yakıştı.

Yusuf İle Rüya bağ evinde saklanırken, Yusuf’un en samimi arkadaşı gelir. Arkadaşı Yusuf’un kafasının karışık olduğunu görür. Yusuf’a eğer kızı teslim etmezse babasının hayatının tehlikaye gireceğini hatırlattı.

Yusuf kızı ölümden kurtardıktan sonra eve dönerken, arkadaşı Salih evin etrafında başka insanlar olduğunu söyledi. Salih, Yusuf’a bağ evine gitmelerini söyledi. Yusuf ile Rüya bağ evine gelince, Rüya; Hani beni bırakacaktın diye bir soru yöneltti?

Rüya’nın babası Atmaca, bağ evinde kızının kolyesini buldu ve çok şaşırdı.

Rüya ile Yusuf’un babası Şakir Ağa’nın takasında işler umulduğu gibi gitmez ve silahlar çekildi. Nefes Nefese 3.bölüm bu final sahnesi ile sona erdi.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?