Çukur Sansürsüz İzle

Sansürsüz Çukur 30.Bölüm İzle

Sansürsüz Çukur 30.Bölüm İzle

Sansürsüz Çukur 30.Bölüm İzle

Sansürsüz Çukur 30.Bölüm İzle

Çukur 30.Bölüm Sansürsüz İzle Sansürsüz Çukur 30.Bölüm Tek Part İzle – Çukur 30.Bölüm İzle – Çukur 30.Bölüm Sansürsüz Tek Part İzle- Çukur 30.Bölüm İnceleme

Show TV’nin sevilen ve ilgi ile izlenen dizisi Çukur 30.bölüm fragmanı yayınlandı. Merakla beklenen Çukur 30.bölüm fragmanında neler var. Çukur dizisi 30.bölüm fragmanını incelediğimiz de Çukur 30.bölümün beklediğimizden de heyecanlı sahneler olduğunu görüyoruz. Çukur 30.bölümü izlerken nefes almayı unutmayalım. Çünkü 30. Bölümde heyecan dolu sahne çok fazla.

Çukur 30.bölümde neler olacak. Yamaç tutsak edildikleri soğuk hava deposundan kurtulmak için bir ihtimalin deponun kapısının patlatmak olduğunu belirtiyor. Patlayıcıyı nereden bulacaklar derseniz. Paşa’nın patlayıcı yapma konusunda uzman olduğunu biliyoruz. Soğuk hava deposunda da silah ve mühimmat olduğuna göre Paşa bu mühimmatı  kullanarak soğuk hava deposunun kapısını patlatacak. Paşa, hazırladığı el yapımı patlayıcı ile deponun kapısını patlatacak. Yamaç ve yanındakiler bu patlamadan az zarar görerek kurtulacaklar.

İdris Koçovalı’ya ziyarete gelenler, İdris Koçovalı’yı rehin alırlar. İdris Koçovalı’yı rehin alanlar bir milyon lira para isteyecekler. İdris’in rehin alındığını fark eden Vartolu babasını kurtarmaya gidecektir. İdris’i rehin alan adamlar, oraya gelen Vartolu’yu da esir alacaklar yada Vartolu’nun gelmesi sonucu korkup mekanı terk edecekler. Bir başka ihtimalde Vartolu’yu bırakacaklar. Vartolu’da İdris’i kurtaracak.

Çukur 30.bölüm ağırlıklı olarak Yamaç ve adamlarının depodan kurtulması ve İdris’in rehin alan adamlardan kurtarma çabalarıyla geçmesi bekleniyor.

Aliço, Meliha ile ilgili yeni ipuçları bulacaktır. Aliço, Meliha’ya yavaş yavaş yaklaşmaktadır. Bundan sonra çukur dizisinde farklılıklar olacaktır. Sezon finaline yaklaştıkça Çukur dizisinde heyecan doruklara çıkmaktadır. Bundan sonraki bölümler daha da heyecanlı olacaktır.Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?