Çukur Sansürsüz İzle

Savaşçı 38.Bölüm İnceleme

Savaşçı dizisi, pazar akşamlarının vazgeçilmezi olarak karşımıza çıkıyor. Pazar akşamları alışık olmadığımız bir senaryo aslında. Cumartesi ve Pazar günleri televizyon kanalları sürekli dizi koymak yerine daha çok film, konuşma programları yayınlamayı tercih ederler. Fox Tv ise Savaşçı dizisini pazar akşamına koyarak bu geleneğe uymamış. Karşılığını da almış gibi görünüyor. Pazar günü reyting sıralamasında ilk 3’den çıkmayan program, haftalık reyting sıralamasında ise genelde ilk 15’de yer alıyor.

Savaşçı 38.bölümde bizi neler bekliyor ? Savaşçı 38.bölümde neler olacak?

Geçtiğimiz hafta 37.bölümünü izlediğimiz Savaşçı dizisi, reyting sıralamasında zirveye tırmanmıştı. Haftalık dizi sıralamasında da hatırı sayılır bir yere gelmişti. Peki Savaşçı 38.bölümde de başarıyı yakalayabilecek mi ? Hep beraber izleyip görelim.

Başrollerini Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Burç Kümbetlioğlu, Fırat Albayram, Uğur Biçer, Hakan Dinçkol, Bahadır Vatanoğlu, Alican Albayrak ve Doğan Bayraktar’ın paylaştığı Savaşçı dizisine, Ayhan Eroğlu da katıldı. Ünlü oyuncu Ayhan Eroğlu bundan böyle Savaşçı’da Mihri rolüne hayat verecek.

Savaşçı dizisi son dönemlerin en gözde konularından olan Türk askerlerinin zorlu hikayesini anlatıyor. Dizide “Kılıç Timi” adında bir bordo bereli timi var. Bu bordo bereli timi, her koşulda, büyük fedakarlıklar gerektirse bile,  ne pahasına olursa olsun, vatanı için kanının son damlasına kadar, vatanına hizmet etmek için yemin etmiş bir tim. Tam anlamıyla “Vatan Sana Canım Feda!” sloganıyla yaşıyorlar.

Haydar ve Kağan, Cortes’in karşısında! Biz hesap keseriz!

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?