Çukur Sansürsüz İzle

Savaşçı 37.Bölüm İnceleme

Savaşçı dizisi, pazar akşamlarının vazgeçilmezi olarak karşımıza çıkıyor. Pazar akşamları alışık olmadığımız bir senaryo aslında. Cumartesi ve Pazar günleri televizyon kanalları sürekli dizi koymak yerine daha çok film, konuşma programları yayınlamayı tercih ederler. Fox Tv ise Savaşçı dizisini pazar akşamına koyarak bu geleneğe uymamış. Karşılığını da almış gibi görünüyor. Pazar günü reyting sıralamasında ilk 3’den çıkmayan program, haftalık reyting sıralamasında ise genelde ilk 15’de yer alıyor.

Savaşçı 36. bölümde Kaan, Bayram ve Haydar’ın şehit haberleri gelmişti. İzleyicilerden büyük bir bölümü ,ilk şoku atlattıktan sonra Kaan, Bayram ve Haydar’ın öldüklerine inanmayıp, gizli bir görevde olduklarını tahmin etmişti. 37.bölümün ilk fragmanıyla izleyicilerin yanılmadığı ortaya çıktı. Savaşçı 37.bölüme ilgi iyice arttı.

Savaşçı 36. bölümde Kuzgun’un büyük bir katliam peşinde olduğu öğrenmiştik. Ayrıca bu katliamı Türkiye yapmış gibi göstermeye çalışacaktı. 37. bölüm fragmanlarından anladığımız üzere “Kılıç Timi” bu planı bozmak için harekete geçiyor.

Başrollerini Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Burç Kümbetlioğlu, Fırat Albayram, Uğur Biçer, Hakan Dinçkol, Bahadır Vatanoğlu, Alican Albayrak ve Doğan Bayraktar’ın paylaştığı Savaşçı dizisine, Ayhan Eroğlu da katıldı. Ünlü oyuncu Ayhan Eroğlu bundan böyle Savaşçı’da Mihri rolüne hayat verecek.

Savaşçı dizisi son dönemlerin en gözde konularından olan Türk askerlerinin zorlu hikayesini anlatıyor. Dizide “Kılıç Timi” adında bir bordo bereli timi var. Bu bordo bereli timi, her koşulda, büyük fedakarlıklar gerektirse bile,  ne pahasına olursa olsun, vatanı için kanının son damlasına kadar, vatanına hizmet etmek için yemin etmiş bir tim. Tam anlamıyla “Vatan Sana Canım Feda!” sloganıyla yaşıyorlar.

Haydar Bozkurt, Çeto’ya Unutamayacağı Bir Ders Verdi!

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?