Çukur Sansürsüz İzle

Sen Anlat Karadeniz 11. Bölüm İnceleme

Sen Anlat Karadeniz dizisi başarıl bir Osman Sınav yapımıdır. Sen Anlat Karadeniz dizisi vizyona girdiği ilk günden beri günlük reyting sıralamasında zirveyi elden bırakmamaktadır. Sen Anlat Karadeniz dizisi haftalık reyting sıralamasında ise ilk 3 arasındadır.Sen Anlat Karadeniz inceleme ekibi olarak bu dizinin bölümlerini tek tek incelemeye karar verdik. turkdizifilm.com ailesi olarak Sen Anlat Karadeniz dizisinin sıkı bir takipçisiyiz. Sen Anlat Karadeniz Dizi Fragmanlarının incelemelerini  bile yapmaktayız. Sen Anlat Karadeniz dizisini mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz. Sen Anlat Karadeniz Sansürsüz İzle için internet üzerindeki en kullanışlı yer burasıdır. Sen Anlat Karadeniz İzle işlemini kendi kanalından izlemenizi öneririz.

Sen Anlat Karadeniz 11.Bölümde bizi neler bekliyor? Sen Anlat Karadeniz 11.Bölümden beklenenler neler ?

1.Vedat Nefes’e ilaç verdi ve Nefes kabus görmeye başladı. Nefes her yerde psikopat Vedat’ı görmeye başladı.

2.Berrak üzerinden Nefes’e psikolojik şiddet uygulamaya devam edecek. Deli olduğunu iddia edecek ve Berrak’ı da tanık olarak gösterebilir.

3.Vedat Nefes’in bu sefer de verdiği ilaçla deli olduğunu söyleyecek.

Ulaş Tuna Astepe(Tahir Kaleli)-İrem Helvacıoğlu(Nefes Zorlu)-Mehmet Ali Nuroğlu (Vedat Sayar)-Sinan Tuzcu (Mustafa Kaleli)-Gözde Kansu(Eyşan Sayar)-Öykü Gürman(Asiye Kaleli)-Sait Genay (Osman Hopalı)-Şendoğan Öksüz(Cemal Reis)-Nurşim Demir(Saniye)-Cem Kenar(Murat Kaleli)-Hilmi Özçelik(Cemil)-Nalan Kuruçim( Türkan)-Belfu Benian(Mercan)-Çağla Özavcı(Nazar Dağdeviren)-Furkan Aksoy(Fatih)-Emre Ön

Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın şiddetinden çocuğuyla beraber firar edip Karadeniz’e yerleşen Nefes’le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle kendini baş başa bulan Tahir’in imkansıza yakın aşkının konu edildiği dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav yer alıyor. Dizinin senaryo yazarlığını ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor.

Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman’ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Mura, Mercan’a Laf Anlatamıyor!

 

ÖYKÜ GÜRMAN – SEN ANLAT KARADENİZ (OFFİCAL AUDİO) 2018

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?