Çukur Sansürsüz İzle

Sen Anlat Karadeniz 14. Bölüm İncelenmesi

SEN ANLAT KARADENİZ 14. BÖLÜM İNCELENMESİ

Sen Anlat Karadeniz dizisi başarıl bir Osman Sınav yapımıdır. Sen Anlat Karadeniz dizisi vizyona girdiği ilk günden beri günlük reyting sıralamasında zirveyi elden bırakmamaktadır. Sen Anlat Karadeniz dizisi haftalık reyting sıralamasında ise ilk 3 arasındadır.Sen Anlat Karadeniz inceleme ekibi olarak bu dizinin bölümlerini tek tek incelemeye karar verdik. turkdizifilm.com ailesi olarak Sen Anlat Karadeniz dizisinin sıkı bir takipçisiyiz. Sen Anlat Karadeniz Dizi Fragmanlarının incelemelerini  bile yapmaktayız. Sen Anlat Karadeniz dizisini mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz. Sen Anlat Karadeniz Sansürsüz İzle için internet üzerindeki en kullanışlı yer burasıdır. Sen Anlat Karadeniz İzle işlemini kendi kanalından izlemenizi öneririz.

Vedat Yiğit’in velayet hakkını aldıktan sonra oğlu ile otelden ayrılırlar. Vedat yeniden kötü planlar yapmaya başlar. Vedat ile otelden ayrılan yiğit’in yerini bilmemek Tahir ve Nefes’i çılgına çevirir. Nefes Tahir’i yaşantısından dolayı kendinden uzak durmaya zorlar. Takımın her üyesi bir yana savrulur. Deli Tahir herkesi bir araya toplar. Tahir’in herkesin bir araya toplaması Vedat’ın daha büyük şeytani plan tasarlanmasına neden olur. Vedat’ın yeni planına Nefes ile Tahir karşılık verirler.

Ulaş Tuna Astepe(Tahir Kaleli)-İrem Helvacıoğlu(Nefes Zorlu)-Mehmet Ali Nuroğlu (Vedat Sayar)-Sinan Tuzcu (Mustafa Kaleli)-Gözde Kansu(Eyşan Sayar)-Öykü Gürman(Asiye Kaleli)-Sait Genay (Osman Hopalı)-Şendoğan Öksüz(Cemal Reis)-Nurşim Demir(Saniye)-Cem Kenar(Murat Kaleli)-Hilmi Özçelik(Cemil)-Nalan Kuruçim( Türkan)-Belfu Benian(Mercan)-Çağla Özavcı(Nazar Dağdeviren)-Furkan Aksoy(Fatih)-Emre Ön

Geçmişte para karşılığı satıldığı adamın şiddetinden çocuğuyla beraber firar edip Karadeniz’e yerleşen Nefes’le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle kendini baş başa bulan Tahir’in imkansıza yakın aşkının konu edildiği dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav yer alıyor. Dizinin senaryo yazarlığını ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor.

Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman’ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Mura, Mercan’a Laf Anlatamıyor!

ÖYKÜ GÜRMAN – SEN ANLAT KARADENİZ (OFFİCAL AUDİO) 2018

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?