Çukur Sansürsüz İzle

Sen Anlat Karadeniz 18.Bölüm Tek Part İzle

Sen Anlat Karadeniz 18.Bölüm Tek Part İzle

Sen Anlat Karadeniz 18.Bölüm Tek Part İzle

Sen Anlat Karadeniz 18.Bölüm İzle, , Sen Anlat Karadeniz 18.Bölüm Fragmanı, Sen Anlat Karadeniz 18.Bölüm İncelemesi,

Sen Anlat Karadeniz 18.Bölüm Ne Zaman?, Sen Anlat Karadeniz 17.Bölüm Full İzle

Sen Anlat Karadeniz 18.Bölüm Tek Part İzle

Sen Anlat Karadeniz 18.bölüm fragmanı. Ceylan kanlar içinde, Tahir tarafından bulunuyor.

Sen Anlat Karadeniz 17.bölüm ATV ekranlarından izleyici ile buluştu. Sen Anlat Karadeniz 17.bölümde Cemil intikam almak için Tahir ile kapışıyor. Cemil, Tahir’i kan revan içinde bırakıyor. Nefes’in kızına ulaşan Tahir’in yaraları ağır mı? ATV’nin fenomen dizisi Sen Anlat Karadeniz 17.bölümün peşinden, Sabırsızlıkla beklediğimiz Sen Anlat Karadeniz 18.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

 

ATV televizyonunun sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz 17.bölüm izleyicisi ile buluştu. Sen Anlat Karadeniz yayınlanan son bölümde Vedat’ın Nefes’e kızgınlığının son kurbanı da Mercan olmuştur. Hazırladığı hain plan kusursuz işlemektedir. Mercan olayından sonra Cemil soluğu Tahir’in yanında alır. Cemil, Tahir’i yaralar. Tahir kanlar içinde kalmıştır. Tahir, Nefes’in kızı Ceylan’ı Vedat’ın sakladığı yerde bulur. Tahir, Nefes’in kızı Ceylan’ı annesine kavuşturmaya ant içer. Cemil, Tahir’i öldürdüğünü zannederek Kaleliler’e Tahir’i öldürdüğünü anlatır. Bu haberi duyan Nefes acı çığlıkla ortalığı inletir. İzleyicileri ekran başında nefessiz bırakan Sen Anlat Karadeniz 17.bölümün peşinden, Sen Anlat Karadeniz 18.böüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

 

SEN ANLAT KARADENİZ 18.BÖLÜM FRAGMANI

ATV ekranının sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz 18.bölüm fragmanı yayınlanmadı. Bu konuda ATV televizyonu ve yapımcı şirketten herhangi bir açıklama yok. Fakat dizilerin sezon sonu yaklaştığında diziden çıkacak oyuncular için senaryolarda ufak tefek değişiklik yapıldığından dizi çekimleri önceden yapılamıyor. Buda dizi fragmanlarının geç yayınlanmasına neden oluyor. Sen Anlat Karadeniz 18.bölüm fragmanı yayınlandığında https://turkdizifilm.com/ adresinde bulabilirsiniz.

 

Sen Anlat Karadeniz 17.Bölümde Neler Oldu?

SEN ANLAT KARADENİZ 18.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Tahir ile Nefes’in  sevda türküsünün ardından Mercan için ağıtlar yakıldı. Vedat’ın kötü planının sonucunda Mercan ağır durumda hastaneye kaldırılır. Mercan’ın babası Cemil esas kötülük yapanın Vedat olduğunu bilmeden ondan teselli aramaktadır. Vedat, şeytani planı gereği Cemil’i Tahir’in üzerine salar. Cemil, Tahir’i kan revan içinde bırakır. Tahir fena halde dağılmıştır. Tahir’i bu durumdan kurtarmak artık Nefes’e  düşmektedir.

 

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?