Çukur Sansürsüz İzle

Söz 47.Bölüm Fragmanı İzle

Söz 47.Bölüm Fragmanı İzle

Söz 47.Bölüm Fragmanı İzle!

Söz Dizisi 47.Bölüm Tek Parça İzle, Söz Dizisi 47.Bölüm İzle, Söz Dizisi 46.Bölüm Tek Parça Nereden İzlenir?, Söz Dizisi 46.Bölüm Sansürsüz İzle, Söz Dizisi 47.Bölüm Tek Part izle, Söz Dizisi 47.Bölüm Oynayacak mı?, Söz Dizisi 47.Bölümde Neler olacak? Söz 46.Bölüm Tek Parça İzle.

Söz 47.Bölüm Fragmanı İzle

Star TV’nin ilgiyle izlenen dizisi Söz 46.bölüm yayınlandı. İzleyiciler merakla Söz 47.bölüm fragmanını bekliyor. Peki Söz 47.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Söz dizisinde heyecan her geçen hafta artıyor. Buda Söz dizisi izleyicilerini yeni bölüm fragmanı olan 47. Bölüm fragmanını araştırmaya başlıyorlar.

Star TV’nin merakla izlenen Söz dizisi askerlerin hayatını konu alır. Askerlerin vatanı korumak için içerde ve dışarda yaşadıkları  güçlükleri çok güzel anlatıyor. Peki askerlerimizin yaşamını konu alan dizinin Söz 47.bölüm fragmanı yayınlandı mı? Söz dizisi 47.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında sitemizden, söz 47.bölüm fragmanını ve Söz 47.bölümde olacaklar hakkında ki tahmin yorumumuzu bulabilirsiniz.

Star TV’nin fenomen dizisi  Söz 46.bölüm çok ilgi çeken sahnelerle yayınlandı. Söz 46.bölümde Yavuz,  Bahar’la tehlike dolu bir gece geçirir. Yavuz daha sonra babası Agah’ın isteklerini yerine getirmek için hareket eder.

Söz 47.Bölüm Fragmanı İzle

Dizinin yapımcılığını Tims&B firması üstlendi. Dizinin senaristliğini Ethem Özışık, yönetmenliğini ise Yağız Alp Akaydın yapıyor. Star Tv ekranlarında yer alan dizi reyting sıralamasında zirveye ortak oluyor. Pazartesi gününün en sevilen ilk 2 dizisinden biri haline gelen dizi, her bölümüyle başarısının uzun soluklu olacağı garantisini veriyor. Dizide bir “Özel Kuvvet Timi” nin hikayesi anlatılıyor. Tabi konu “Özel Kuvvet Timi”nin hikayesi olunca her bölümde ayrı bir olay, her bölümde ayrı bir heyecan. Görevden göreve koşan “Özel Kuvvet Timi” nin sloganları size “Gözün Arkada Kalmasın”. Diziyi pazartesi günleri, saat 20:00 ‘ da Star Tv ekranlarından izleyebilir. Diziyi kaçıranlar size Star Tv sitesinden kolaylıkla dizinin tüm bölümlerine ulaşabilir. turkdizifilm.com ailesi olarak izlemenizi şiddetle tavsiye ederiz. Pazartesi gününün en çok izlenen diğer dizisi olan “ÇUKUR” dizisi incelemelerine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Söz 47.Bölüm Fragmanı İzle

Söz 46.bölümde, Yavuz, Baharla çok tehlikeli bir birliktelik geçirdi. Yavuz’un babası Agah’ın isteklerini yerine getirmek için hareket eder. Avcı’nın hayatının tehlikede olduğunu öğrenir. Bunu duyan Tim Yavuz’un önderliğinde harekete geçer. Tim, Avcı ve Karabatak’ın düştükleri tehlikeliden kurtarmak için amansız bir mücadeleye girerler.

Söz 47.Bölüm Fragmanı İzle

Söz 46.bölümde neler yaşandı.

Medusa’nın planlarının saklandığı karargahı bulmak için Eylem, Avcı ve Karabatak’a görev verildi. Medusa’nın karargah bölgesine gelen Eylem, Avcı ve Karabatak’ı çok tehlikeli bir tuzak ile karşılaşırlar. Avcı ölümün eşiğine gelir.

Avcı’nın tehlikede olduğunu öğrenen Tim Yavuz’un önderliğinde Avcı ve diğerlerini kurtarmak için büyük bir mücadeleye girer.

Söz 47.Bölüm Fragmanı İzle

İstanbul’da yaşanan terör saldırısı sonucu Üsteğmen  Yavuz’un hayatında büyük değişiklik oluyor

Özel Kuvvet Timi oluşturuluyor

İstanbul’da saldırıyı düzenleyen terör örgütü sivil bir vatandaşı da kaçırır. Sivil vatandaşı kurtarmak için Özel Kuvvetler Komutanlığı içerisinde ye bir tim oluşturuluyor. Bu timin başına Üsteğmen Yavuz Karasu getiriliyor. Sivil vatandaşı kurtarmak için Yavuz üsteğmen önderliğindeki tim hayatları pahasına harekete geçerler.

Oluşturulan bu Tim birbirlerine kardeş olacaktır. Amaçları ülkemize bela olan terör örgütleriyle mücadele etmektir.

Söz 47.Bölüm Fragmanı İzle

Rehini kurtarmak için zaman git gide daralırken Tim Komutanı olan Kıdemli Üsteğmen Yavuz Karasu, kendi hayatını tehlikeye atmak pahasına harekete geçer. Yolları vatan sevgisinde birleşen Tim birbirlerine hem kardeş hem vatan hem de siper olacaktır. Üsteğmen Yavuz’un önderliğinde zor şartlarda gece gündüz mücadele etme sözü verirler.

Söz 47.bölüm fragmanı yayınlandı!

Söz 47.Bölüm Fragmanı İzle

 • Kıdemli Üsteğmen Yavuz Karasu – Tolga Sarıtaş
 • Çolak – Serhat Kılıç
 • Agah – Mehmet Özgür.
 • Bahar Kutlu – Aybüke Pusat.
 • Eylem Mercier – Meriç Aral.
 • Yarbay Erdem Kaçmaz – Nihat Altınkaya.
 • Üstçavuş Fethi Kulaksız – Burak Sevinç
 • Üstçavuş Mücahit Serdengeçti – Görkem Sevindik.
 • Ceren – Burcu Binici
 • Aşık – Doğukan Polat
 • Başçavuş Ali Haydar Bozdağ – Mustafa Yıldıran
 • Başçavuş Ateş Acar – Eren Vurdem
 • Uzman Çavuş Feyzullah Altıparmak – Aytaç Şaşmaz
 • Güler Korkmaz – Nil Günal
 • Nazlı Korkmaz – İlayda Ildır

Söz 47.Bölüm Fragmanı İzle

Söz dizisinin konusuna gelecek olursak son zamanlarda hepimizin ihtiyaçı olan, ilgi gören bir konuyu ele alıyor. Özel Kuvvet Timi’ nin hikayesini konu alan dizide, oyuncular da büyük bir titizlikle rollerine hazırlanmış. Dizide “Gözün Arkada Kalmasın” sloganıyla hareket eden Özel Kuvvet Timi kötü amaçlarına ulaşamadan birçok hainin planlarını bozuyor. İzledikçe keyif alacağınız, güzel ülkemi savunan böyle insanlar var diyerek gece güven ve rahat içinde uyumanızı sağlayacak bu diziyi mutlaka izlemelisiniz.

Söz 47.Bölüm Fragmanı İzle

Söz 46.bölüm tek part izleyebilirsiniz.

Söz 47.Bölüm Fragmanı İzle

Söz 47.Bölüm Fragmanı İzle

  Söz 47.Bölüm Fragmanı İzle

Söz 46.Bölüm Tek Parça İzle

Söz 46.Bölüm Tek Parça İzle

Söz 46.Bölüm Tek Parça İzle

Söz 47.Bölüm Fragmanı İzle

Söz 47.Bölüm Fragmanı İzle

Söz 47.Bölüm Fragmanı İzle

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?