Çukur Sansürsüz İzle

Söz 47.Bölüm Tek Part İzle

Söz 47.Bölüm Tek Part İzle

Söz 47.Bölüm Tek Part İzle

Söz 47.Bölüm Tek Part İzle

Söz 47.Bölüm İzle- Söz 47.Bölüm İnceleme- Söz 47.Bölüm Fragman İzle-Söz 47.Bölümde neler olacak?

Star TV’nin sevilen dizisi Söz 47.bölüm fragmanı yayınlandı. Söz dizisi fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Söz 47.bölüm incelemesine geçmeden önce kısaca Söz 46.bölümde neler oldu, kısaca bakalım. Söz 46.bölümde Türkiye için büyük sorun olan Derman, hedef noktasını  tutuklu olan Ataşe’ye yöneltti.

Derman yabancı yetkilerin dur demesini dinlemez. Ataşe’yi onların elinden aldı. Derman artık terör  eylemlerini Ataşe ile birlikte planlayıp yapma kararı alır. Medusa’nın planını sadece Derman ve Ataşe bilmektedir. Medusa planını onlar yönetecektir.

Söz 46.Bölüm Tek Parça İzle

Medusa planının saklandığı yeri bulmak için Eylem,Avcı ve karabatak gizli karargaha yaklaşırlar. Karargaha yaklaşan Avcı, Eylem ve Karabatak tuzağa düşerler. Üsteğmen Yavuz, Bahar ile birlikte sürprizlerle ve tehlikeli bir gece geçirir. Üsteğmen yavuz Karabatak ve arkadaşlarının tuzağa düştüğünü öğrenir. Bunun üzerine Tim ile yola çıkarak arkadaşlarına yardıma gider. Eylem, Avcı ve Karabatak’ı kurtarmak için büyük bir gayret gösterirler.

Söz 46.Bölüm Avcı Enkaz Altında

Söz 47.Bölüm fragmanı izle

Söz 47.bölüm fragmanlarını izlediğimizde, Söz 47.bölümde neler olacağı hakkında bize ipuçları veriyor. Tim, zamanla yarışmaktadır.

Asmalar Operasyonu’nda tuzağa düşen Tim büyük bir mücadele vermektedir. Tim’in verdiği mücadele sadece kendi hayatları için değildir. Esas olarak yapılacak büyük terör eylemlerini engellemek aynı zamanda medusa’nın gizli karargahını yok etmektir. Fakat Derman ve Ataşe, Asmalar’ı  hiç düşünülmeyecek bir sürü tuzak ile donatmışlardır.

Söz 46.Bölüm Yavuz’un Evlilik Teklifi

Söz 47.bölümde, Tim bu tuzakları aşıp Derman ve Ataşe’ye ulaşmaya çalışacaklardır. Derman terör eylemi için bir gemi hazırlamıştır. Derman terör eylemi için hazırladığı geminin Türkiye’ye yaklaşması ister.  Bu gemi ülkemizin sınırlarına yaklaşmaması için Tim zamanla yarışmaktadır.

Söz 46.Bölüm Düğün Salonu

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?