Ana Sayfa / Fragmanlar / Dizi Fragmanları / Vatanım Sensin 53. Bölüm İnceleme

Vatanım Sensin 53. Bölüm İnceleme

En İyi 50 Yerli Film için Tıklayınız.

Vatanım Sensin dizisi kurtuluş savaşına başka açıdan bakan bir dizi. Halit ERGENÇ ve Bergüzar KOREL’in usta oyunculukları da eklenince Vatanım Sensin dizisi mükemmel bir dizi olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin ana konusu kurtuluş savaşında milletin Vatanı savunmak için yaptıklarını bir başka açıdan anlatıyor.

General Cevdet, Filipos’un oyunlarını bozabilecek mi? Türk Ordusu firar edenlerden sonra toparlanabilecek mi? İsmet Bey nasıl bir taktik izleyecek? bu sorulara fragmanlarla cevap bulmaya çalışacağız.

Halit ERGENÇ : Cevdet

Bergüzar Korel : Azize

Celile Toyon: Hasibe Ana

Fatih Artman: Yüzbaşı Yakup

Boran Kuzum: Leon

Pınar Deniz: Yıldız

Miray Daner: Hilal

Levent Can: Filippos

 

Vatanım Sensin dizisi Osmanlının son zamanları ve kurtuluş savaşını anlatan bir dizidir. Osmanlı subayı olan Cevdet Selanik’te ailesiyle yaşamaktadır. En yakın arkadaşı tarafından arkasından vurulması, sonra esir düşmesini burada Milli Mücadeleciler adına yunan ordusuna girişini oradan Türk tarafına yaptığı yardımları anlatıyor. Bu arada ailesi onu vatan haini olarak biliyor. Cevdet ve ailesi aynı yerde olup ailesi tarafından vatan haini olarak bilindiğinden kızları ve anası tarafından dışlanmasını anlatıyor. Bu arada Yunan teğmeni olan Leon’a Cevdeyin kızı Hila’in aşık olmasını anlatıyor. Kurtuluş savaşında Batı cephesinde halkın ve yöresel güçlerin nasıl örgütlendiğini ve düşmana karşı nasıl mücadele ettiğini anlatıyor.

Cevdet zehir olayını çözüyor

 

Vatanım Sensin
Vatanım Sensin
Vatanım Sensin
Vatanım Sensin
Vatanım Sensin
Vatanım Sensin

Ekleyen turkdizifilm

İlginizi Çekebilir

Gizem Treni İzle

Gizem Treni İzle

Gizem Treni İzle Gizem Treni Sansürsüz İzle, Gizem Treni Tek Part İzle, Gizem Treni Full …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir