Çukur Sansürsüz İzle

Vatanım Sensin 54.Bölüm Sansürsüz İzle

VATANIM SENSİN SANSÜRSÜZ İZLE

VATANIM SENSİN 54. BÖLÜM FRAGMAN İZLE

VATANIM SENSİN 54. BÖLÜM İZLE

VATANIM SENSİN 54. BÖLÜM İNCELEME

Vatanım Sensin dizisi kurtuluş savaşına başka açıdan bakan bir dizi. Halit ERGENÇ ve Bergüzar KOREL’in usta oyunculukları da eklenince Vatanım Sensin dizisi mükemmel bir dizi olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin ana konusu kurtuluş savaşında milletin Vatanı savunmak için yaptıklarını bir başka açıdan anlatıyor.

Vatanım Sensin dizisi 54. bölümde; Hilal’in ameliyatı başarılı geçecek mi? Yoksa hilal Vatanım Sensin dizisine veda mı ediyor. Kuvayi Milliye’nin yiyecek sıkıntısına General Cevdet çare bulabilecek mi? Hububat yüklü geminin malları Kuvayi Milliye güçlerinin eline geçecek mi? General Cevdet’in damadı Yüzbaşı Yakup Yunanlıların elinden kurtulabilecek mi? Yoksa Yüzbaşı Yakup Vatanım Sensin dizisine veda ediyor mu? Bunların hepsini Perşembe günü saat 20:00’da Kanal D’de Vatanım Sensin Dizisini izleyerek sorularımızın cevabını bulacağız.

Halit ERGENÇ : Cevdet

Bergüzar Korel : Azize

Celile Toyon: Hasibe Ana

Fatih Artman: Yüzbaşı Yakup

Boran Kuzum: Leon

Pınar Deniz: Yıldız

Miray Daner: Hilal

Levent Can: Filippos

 

Vatanım Sensin dizisi Osmanlının son zamanları ve kurtuluş savaşını anlatan bir dizidir. Osmanlı subayı olan Cevdet Selanik’te ailesiyle yaşamaktadır. En yakın arkadaşı tarafından arkasından vurulması, sonra esir düşmesini burada Milli Mücadeleciler adına yunan ordusuna girişini oradan Türk tarafına yaptığı yardımları anlatıyor. Bu arada ailesi onu vatan haini olarak biliyor. Cevdet ve ailesi aynı yerde olup ailesi tarafından vatan haini olarak bilindiğinden kızları ve anası tarafından dışlanmasını anlatıyor. Bu arada Yunan teğmeni olan Leon’a Cevdeyin kızı Hilal’in aşık olmasını anlatıyor. Kurtuluş savaşında Batı cephesinde halkın ve yöresel güçlerin nasıl örgütlendiğini ve düşmana karşı nasıl mücadele ettiğini anlatıyor.

Cevdet zehir olayını çözüyor

 

2.fragman yayınlandığında buradan izleyebilirsiniz. 

Vatanım Sensin

Vatanım Sensin

Vatanım Sensin

Vatanım Sensin

 

Vatanım Sensin

Vatanım Sensin

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?