Çukur Sansürsüz İzle

Vatanım Sensin 55.Bölüm Fragman İzle

Vatanım Sensin 55.Bölüm Fragman İzle

Vatanım Sensin 55.Bölüm Fragman İzle,

 Vatanım Sensin 55.Bölüm İnceleme, Vatanım Sensin 55.Bölüm İzle, Vatanım Sensin 54.Bölüm İzle, Vatanım Sensin 54.Bölümde Ne oldu?, Vatanım Sensin 54.Bölüm Sansürsüz izle,

Vatanım Sensin 55.Bölüm Fragman İzle

Vatanım Sensin 55.bölüm fragmanı yayınlandı. Vatanım Sensin 55.bölüm fragmanı izlediğimizde yüzbaşı Yakup işkence görüyor. Yıldız Yüzbaşı Yakup’a yeniden aşık oluyor. Ankara’dan üzücü haber geliyor. Cevdet Yakup’u öldürecek mi? Yoksa Cevdet Yüzbaşı Yakup’u kurtarıyor mu? Yüzbaşı Yakup bildiklerini anlatıyor mu? Bu sorularımıza cevabı Vatanım Sensin 55.bölümünde izleyeceğiz. Vatanım Sensin 55.bölümü Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında izleyebilirsiniz. Vatanım Sensin 55.bölümü kaçırdığınız zaman üzülmeyin. Vatanım Sensin 55.bölüm Kanal D’de yayınlandıktan sonra internette Kanal D’nin sayfasından izleyebilirsiniz.

Vatanım Sensin

Vatanım Sensin dizisi kurtuluş savaşına başka açıdan bakan bir dizi. Halit ERGENÇ ve Bergüzar KOREL’in usta oyunculukları da eklenince Vatanım Sensin dizisi mükemmel bir dizi olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin ana konusu kurtuluş savaşında milletin Vatanı savunmak için yaptıklarını bir başka açıdan anlatıyor.

Vatanım Sensin

Vatanım Sensin 54. Bölüm 03 Mayıs 2108 tarihinde Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluştu. Vatanım Sensin 54.bölümü kısaca özetleyelim. Hilal ayakları için çok önemli bir ameliyata girecek. Bu ameliyatta hayati tehlikesi var. Vatanım Sensin İzleyicileri, Leon ve yakınları güzel bir haber bekliyor.

Vatanım Sensin

Vatanım Sensin 54.bölümde, Cevdet , hububat yüklü geminin Bandırma yolunda olduğunu öğrenir. Bu hububat Milli Mücadele Birliklerinin eline geçmesi için bir plan yapması gerektiğini düşünür. Vatanım Sensin 54.bölümde Hasibe Ana’yı kaybeden Cevdet ve Azize Hemşire zor günler yaşamaktadır. Acılarını atlatmaya çalışmaktadırlar. Vatanım Sensin 54. Bölümde Cevdet Hasibe Ana’ya verdiği sözü yerine getirmek için damadı Yakup’u tehlikeye atar.

 

Vatanım Sensin 54.bölümde, Yıldızın Yakup’tan boşandığını duyan Yunan Kumandan Filippos’un oğlu Aleksi Yıldız’ı bir otele getirmeye çalışır. Yıldız’ı Aleksi’den Yakup kurtarır. Yıldız ile Yakup yeniden başlamaya karar verirler. Aleksi Yakup’tan intikam almak için Yakup’un Milli  Mücadelici  olduğunu ihbar eder. Yakup yüzbaşı tutuklanır. Cevdet kızı Yıldız’a çok kızar.

Vatanım Sensin

Vatanım Sensin 55.bölümde merakla beklediklerimiz, Yakup yüzbaşı İdam edilmekten kurtulacak mı? Milli mücadele birlikleri yiyecek sıkıntısını aşacak mı? Hilal’in ameliyatı başarılı geçecek mi? Merakla beklediğimiz bu sorulara Vatanım Sensin 55.bölümde cevap arayacağız.

Vatanım Sensin 55. Bölüm fragmanları yayınlandığında sitemizden izleyebilirsiniz.

Vatanım Sensin

Halit ERGENÇ : Cevdet

Bergüzar Korel : Azize

Celile Toyon: Hasibe Ana

Fatih Artman: Yüzbaşı Yakup

Boran Kuzum: Leon

Pınar Deniz: Yıldız

Miray Daner: Hilal

Levent Can: Filippos

 

Vatanım Sensin

Vatanım Sensin dizisi Osmanlının son zamanları ve kurtuluş savaşını anlatan bir dizidir. Osmanlı subayı olan Cevdet Selanik’te ailesiyle yaşamaktadır. En yakın arkadaşı tarafından arkasından vurulması, sonra esir düşmesini burada Milli Mücadeleciler adına yunan ordusuna girişini oradan Türk tarafına yaptığı yardımları anlatıyor. Bu arada ailesi onu vatan haini olarak biliyor. Cevdet ve ailesi aynı yerde olup ailesi tarafından vatan haini olarak bilindiğinden kızları ve anası tarafından dışlanmasını anlatıyor. Bu arada Yunan teğmeni olan Leon’a Cevdeyin kızı Hilal’in aşık olmasını anlatıyor. Kurtuluş savaşında Batı cephesinde halkın ve yöresel güçlerin nasıl örgütlendiğini ve düşmana karşı nasıl mücadele ettiğini anlatıyor.

Vatanım Sensin

Hilal hayatı için kritik bir ameliyata giriyor.

Vatanım Sensin

Vatanım Sensin

 

  Vatanım Sensin

Vatanım Sensin

Vatanım Sensin

Vatanım Sensin

Vatanım Sensin

 

Vatanım Sensin

Vatanım Sensin

Vatanım Sensin

Vatanım Sensin

Vatanım Sensin

Vatanım Sensin

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?